۰

برترین بازی های ترسناک در سال ۲۰۲۱

بازی ترسناک

در مقاله قصد داریم به چند مورد از مورد انتظار ترین بازی ترسناک که قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر و وارد بازار شوند اشاره کنیم :

games

The Medium

مدیوم

January 28 برای Xbox Series X و PC

تیم Bloober می داند که چگونه یک ماجراجویی ترسناک باورنکردنی را بسازد و در حالی که این استودیو چند گام اشتباه در گذشته خود داشته است ،ولی عنصر عذاب روانی همیشه درخشان است و جواب می دهد.

در  The Medium ، داستان در دو جهان مختلف روایت می شود ، جهان هایی که درست و قلط در آنها گم شده است و شما در این میان باری زنده ماندن تلاش می کنید.

آیا وحشت روانشناختی مانند سایلنت هیل خواهد بود؟ فقط به همین دلیل ، این بازی یکی از مورد انتظارترین تجربه های ترسناک سال است.

The Outlast Trials

The Outlast Trials

در سال ۲۰۲۱ برای PC و اختمالا بعدا برای کنسول ها

Red Barrels با بازی Outlast Trials میراث Outlast خود را ادامه می دهد ، عنوانی ترسناک که در زمان جنگ سرد تنظیم شده و پیش درآمد آن در قلب آن است.

آنچه در مورد این بازی خاص و شیفته کننده است ، توانایی بازی با سه بازمانده دیگر از آزمایشهای کینه توزانه در طول جنگ و افزودن یک عنصر اجتماعی به فرمول سنتی Outlast است.

 

Resident Evil Village

رزیدنت
May 7 برای PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, و PC

 

Village نه تنها یک ادامه برای فرنچایز رزیدنت اویل است ، بلکه آنچه که تاکنون دیده ایم به نظر می رسد که می تواند یک نامه عاشقانه( یک نسخه عالی از بازی ) به طرفداران Resident Evil باشد.

از سیستم کرفتینگ بازی گرفته ( که در نسخه قبلی بسیار مورد توجه قرار گرفت ) تا گشت و گذار در دنیای ترسناک رزیدنت اویل همراه با موجودات عجیب و غریب آن ، تمام اینها باعث می شود که این بازی به یکی از مورد انتظار ترین عناوین امسال تبدیل شود.

 

Martha is Dead

مارتا ایز دد
در سال ۲۰۲۱ PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, و PC

 

Martha is Dead یکی دیگر از بازی های ترسناک روانشناختی از خالق The Town of Light است و به نظر خیلی هیجان انگیز است.

تلفیق تصاویر سنتی ترسناک با ته رنگ تقریباً رویایی ، این داستان خاص را که در سال ۱۹۴۴ است را روایت می کند، روایتی که بی رحمانه بودن جنگ جهانی دوم را به طور کامل نشان می دهد.

 

Tormented Souls

تورمنتد
در سال ۲۰۲۱ ،PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, و PC

 

Tormented Souls یک تجربه بقای سنتی است که برای بازیکنانی که به دنبال چیزیب یشتر از یک سبک هستند بدون اینکه خود عنوان یک عنوان کاملاً پیشگامانه یا جدید باشد ، خوب است.
همه چیز در مورد آن ، به دنبال داستان یک زن ربوده شده به نام کارولین است.

کارولین ناگهان خود را برهنه در وان متصل به سیم و تجهیزات پزشکی قدیمی مشاهده می کند و این به خود او بستگی دارد که چگونه بندهای خود را آزاد کند و از یک بیمارستان فرسوده فرار کند. این داستان روایت سنتی “ناپدید شدن مرموز” را روایت می کند که کاملاً آزمایش شده و واقعی است و به نظر می رسد می تواند یک راه حل عالی برای ترسیدن ،  و تجریه کابوس ها و احساسات عجیب وغریب باشد.

 

In Sound Mind

In Sound Mind
در سال ۲۰۲۱ برای PC

 

In Sound Mind عنوان مستقل دیگری است که در منطقه وحشت روانشناختی رشد می کند. این عنوان خاص برای همه مناسب نخواهد بود زیرا دارای پازل های بسیار سخت و بزرگ است ، اما سرشار از اکتشاف و رمز و راز است.

وقتی اجساد بی شماری پیدا شد که قربانی یک ماده شیمیایی مرموز شدند ، این بازیکن است که می تواند بفهمد چه اتفاقی افتاده و به اصلاح امور کمک می کند. با این حال هیچ چیز ساده نیست و دیدگاه های گیج کننده در معادله نقش دارند.

 

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *