۰

Razer از ماسک صورت RGB و کانسپت صندلی گیمینگ Immersive رونمایی کرد

Razer

ریزر همیشه دوست دارد در CES قدرتمند ظاهر شود. در سال های گذشته ، این شرکت همه چیز را نشان داده است ، از یک لپ تاپ مخصوص بازی سه مانیتوره گرفته تا یک شبیه ساز مسابقه ای کاملاً همه جانبه.

امسال ، ریزر دو پروژه مفهومی را به نمایش گذاشته است: یک صندلی بازی همه جانبه و یک ماسک صورت با فن آوری بالا که مجهز به RGB به سبک Razer است.

Project Hazel برای تنظیم جریان هوا ، از یک سیستم تهویه فعال قابل شارژ جداشونده برای محافظت از دستگاه تنفسی با استاندارد پزشکی N95 استفاده می کند که  حداقل ۹۵٪ از ذرات معلق در هوا را فیلتر می کند.

این طرح همچنین دارای یک پنل جلوی شفاف است تا افراد بتوانند حالت چهره شما را ببینند ، یا هنگام برقراری ارتباط با افراد ناشنوا یا کم شنوا ، لب های شما را بخوانند. این ماسک همچنین از فناوری “VoiceAmp” با یک میکروفون و تقویت کننده داخلی استفاده می کند تا از خفه کردن ماسک در صدای شما جلوگیری کند.  علاوه بر اینها می توان به چراغ های Razer Chroma RGB اشاره کرد.

البته ، پروژه هازل فقط یک پروژه مفهومی است و بسیار بعید است که به شکل فعلی به بازار بیاید .

ریزر

طرح دیگر Razer در امسال Project Brooklyn است ، یک صندلی بازی همه جانبه.

کلیت این طرح یک صندلی ارگونومیک با صفحه نمایش لمسی و منحنی جمع شونده است. تصاویر را می توان بر روی یک صفحه نمایش ۶۰ اینچی OLED رول شده مشاهده کرد و در صورت عدم استفاده ، از صندلی جمع کرد. به طور مشابه ، بازوی صندلی بسته و باز میشود و این نسبت به این است که شما با کامپیوتر و ماوس و کیبورد کار میکنید یا از کنسول و کنترلر استفاده می کنید ، در صورت لزوم تنظیم و جمع می شود.

باز هم ، این فقط یک محصول مفهومی است که احتمالاً هرگز بعنوان یک محصول واقعی ، حداقل در شکل فعلی ، وجود نخواهد داشت.

در مورد محصولات دیگر در CES Razer، ریز نسخه های جدید لپ تاپ های بازی Blade 15 و ۱۷ خود را نیز به نمایش گذاشت که از جمله مهمترین آنها می توان به صفحه جدید ۱۴۴۰p اشاره کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *