۰

مود سوم شخص بازی Cyberpunk 2077

سایبرپانک

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ دارای حالت دوربین سوم شخص هست ، اما این حالت و زاویه دوربین فقط مخصوص موقع رانندگی است که به وسیله آن می توانید دید وسیع تر و بهتری داشته باشید؛ اما به محض بیرون آمادن از حالت رانندگی ، بازی به حالت دوربین اول شخص و اوریجینال خود شرکت باز میگردد.

بالاخره بعد از گذشت چند وقت یک مود خاص توسط یکی از کاربران به نام sarunama ساخته و در وبسایت Nexus Mods منتشر شد که به وسیله این مود می توانید سایبرپانک را با حالت سوم شخص تجریه کنید.

با این حال ، برای اینکه بازیکنان به افزونه سوم شخص دسترسی پیدا کنند ، باید دو مود دیگر را نیز دانلود کنند : حالت TPP و مد پیش شرط Cyber ​​Engine Tweaks ، که آنها هم  از Nexus Mods نیز قابل دانلود است.

پس از نصب هر دو مود، بازیکنان می توانند با انتخاب کلید “B” از چهار زاویه مختلف دوربین سوم شخص استفاده کنند و به این وسیله دید بهتری از اطراف و همینطو کاراکتر خود ( که احتمالا وقت زیادی را برای شخصی سازی آن کرده اند ) داشته باشند .

این مود به دلیل اینکه تازه منتشر شده است احتمالا دارای باگ هایی خواهد بود ولی با انتشار بروز رسانی های مختلف به احتمال زیاد برطرف خواهند شد.

در کنترل امجی بخوانید :

بهترین هدست های گیمینگ Xbox در ۲۰۲۱

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *