۰

خرید یک زمین بزرگ توسط استودیو فورتنایت به قیمت ۹۵ میلیون دلار

فورتنایت

توسعه دهنده بازی فورتنایت یعنی اپیک گیمز اعلام کرده است که قصد دارد دفتر مرکزی خود را به یک مکان جدید منتقل کند و باید به این موضوع اشاره کرد که این مکان بسیار بزرگ است!

اپیک گیمز اعلام کرده است که این مکان جدید یک مرکز خرید بزرگ در کارولینای شمالی است.

این فروشگاه د سال ۱۹۷۹ ساخته شده است که تقریبا بیشتر مغازه های آن تخلیه شده اند.

 فضای این ساختمان واقعاً عظیم است و ۹۸۰،۰۰۰ فوت مربع مساحت دارد و همچنین  ۸۷ هکتار  است.

هدف این است که پردیس جدید تا سال ۲۰۲۴ افتتاح شود. این مجتمع شامل ساختمانهای اداری و “فضاهای تفریحی” خواهد بود. اپیک گیمز  گفته است که آرزو آن این است که این ساختمان را از طبقه همکف شروع به ساختن کند و همزمان با رشد این شرکت ، این ساختمان نیز بلند تر شود.

قرار است ساخت و ساز آن در سال ۲۰۲۱ آغاز شود. در حال حاضر ، کارمندان اپیک به کار خود در دفتر نزدیک Crossroads Boulevard در Cary ادامه خواهند داد.

علاوه بر اهداف کاری خود اپیک گیمز ، نقل مکان به محل جدید و شروع کار در آن باعث رشد شدید اقتصادی در آنجا خواهد شد و به همین دلیل شهردار Cary در بیانیه ای اعلام کرد که : ما از اپیک گیمز بسیار تشکر می کنیم تا محل جدید دفتر خودش را در شهر ما انتخاب کرده است ، زیرا با این کار زمین های ما به رسمیت شناخته می شود و رونق اقتصادی در آین منطقه شکل می گیرد.

طبق گزارش منتشر شده توسط New Observer ، اپیک گیمز حدود ۹۵ میلیون دلار برای این ملک پرداخت کرده است. این شركت آن را از شركت های Turnbridge Equities و Denali Partners خریداری كرده است، كه خود آنها این زمین ها را به قیمت ۳۱.۵ میلیون دلار در فوریه ۲۰۱۹ خریداری کرده بودند.

در کنترل امجی بخوانید:

تمام کد های Last Of Us 2

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *