۰

فیلم جدید مارتین اسکورسیزی در نتفلیکس

Pretend It's a City

مارتین اسکورسیزی در ۸ ژانویه دو هفته دیگر یک مستند غافلگیرکننده را برای نتفلیکس به ارمغان می آورد.  Pretend It’s a City (وانمود کنید اینجا یک شهر است) ، در مورد نویسنده و دوست قدیمی اسکورسیزی ، فران لوبوویتز ، است.

این فیلم در دوران قرنطینه ضبط شده است که لباوبیتس در نیویورک گشت و گذار می کند و مشاهدات و فلسفه های خود را درباره محیط اطرافش ارائه می دهد و همینطور این فیلم ناخواسته به عنوان یک سند تاریخی از زندگی در نیویورک قبل از همه گیری ویروس کرونا است.

در ادامه تریلر آن را مشاهده کنید تا با فضای فیلم بیشتر آشنا شوید:

 این فیلم اسکورسیزی درمورد موضوعات مختلفی مانند گردشگران ، پول ، مترو و هنر گرفته تا عمل نه چندان ساده پیاده روی در تایمز اسکور را بررسی می کند. . در طول مسیر ، گذشته خود Lebowitz مورد توجه قرار می گیرد: زندگی که با کنجکاوی مداوم و استقلال بخشیدن به آن مشخص می شود.

این فیلم همچنین به عنوان یکی از کارهای متفاوت اسکورسیزی ایستاده است. گرچه به عنوان کارگردانی مشهور است که اغلب دنباله نمی سازد ، اما این فیلم دنباله Public Speaking سال ۲۰۱۰ است. این فیلم یکی دیگر از مستندهای پرطرفدار در مورد لبوویتز بود – فقط همانطور که از عنوانش پیداست – شامل مصاحبه ها و کلیپ های مختلف از سخنرانی های مختلف بود.

Pretend It’s a City در ۸ ژانویه ۲۰۲۱ به نتفلیکس راه پیدا می کند. همچنین اسکورسیزی پروژه های جدیدی را برای اپل در دست اجرا دارد که فیلمبرداری برخی از آنها در فوریه ۲۰۲۱ آغاز می شود.

در کنترل امجی بخوانید :

گوشی پرچمدار شیائومی (Mi 11) معرفی شد

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *