۰

اولین نگاه به اتاق های هتل star wars

اولین نگاه به اتاق های هتل star wars

در حالی که صنعت پارک موضوعی دوران بسیار دشواری را پشت سر گذاشته است ، تجارت هرگز واقعاً متوقف نمی شود و هم پارک ها و هم طرفدارانی که آنها را دوست دارند همیشه به دنبال چیز بزرگ بعدی هستند. برای دنیای والت دیزنی یکی از برنامه های بسیار مهیج در حال اجرا Star Wars Galactic Starcruiser است. این یک هتل جدید دنیای دیزنی است اما یک جذابیت برای خودش نیز محسوب می شود و دیزنی اولین نگاه واقعی را به آنچه که در داخل Galactic Starcruiser به نظر می رسد ، تصاویر مهمانان کابین هنگامی که در بقیه کشتی کاوش نمی کنند ، در آن اقامت خواهند کرد.

در حالی که Galactic Starcruiser هنوز در دست ساخت است ، در جریان رویداد مجازی IAAPA امروز ، رئیس پارک Disney Park ، Josh D’Amaro ، مدل های فیزیکی آنچه در واقع کابین های Starcruiser به نظر می رسد را نشان داد. پیش از این ، ما فقط هنر مفهومی در دسترس داشتیم تا به ما نشان دهد آنچه را که می بینیم .

اتاق خود بسیار ساده است ، با یک تخت بزرگ و یک جفت تختخواب سفارشی در دیوار. این دقیقاً یک اتاق بی نظیر هتل نیست ، اما در پایان روز ، مانند اکثر اتاق های هتل هنگام بازدید از دنیای والت دیزنی ، این طور نیست که قصد داشته باشید زمان زیادی را در آنجا سپری کنید. قرار است چیزهای زیادی برای بیرون رفتن و انجام کارهای دیگر باشد. علاوه بر این ، در واقع متناسب با موضوع Star Wars Galactic Starcruiser برای اتاقها بسیار ساده است. فضا مانند یک کشتی تفریحی “محدود” است و بنابراین اتاق ها معمولاً زیاد نیستند. همه اینها بخشی از مضمون و داستان است (که اتفاقاً از نظر مالی برای دنیای دیزنی بسیار خوب کار می کند . این بدان معنا نیست که گزینه های اتاق دیگری برای کسانی که مایل به اندکی پول انداختن هستند وجود ندارد

در پایان ، هدف از این اتاق این است که احساس کنید در حال سوار شدن به یک هواپیمای مسافربری کهکشانی هستید و اگر بقیه اتاق این کار را انجام ندهد ، به احتمال زیاد “پنجره” چنین خواهد کرد. اگر تصویر بالا را ببینید که از حالت خمیده گرفته شده است ، می توانید آنچه را که می توانید از اتاقهای اتاق خود ببینید ولذت ببرید

در حالی که بسیاری از پروژه های دنیای والت دیزنی به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا به تعویق افتاده اند ، یا حداقل دست کم ، کند شده اند. Star Wars Galactic Starcruiser یکی از پروژه هایی است که دیزنی از آن با عنوان اولویت بالا نام برده است. این بدان معنا نیست که همه چیز تا حدی کند نشده است. در ابتدا ، اعلام شده بود که اولین مجموعه رزروهای Galactic Starcruiser در سال جاری اجرا می شود و اگرچه ممکن است از نظر فنی این اتفاق بیفتد ، اما به احتمال زیاد ، رزروها تا مدتی در سال ۲۰۲۱ متوقف می شوند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *