۰

Green Arrow به فورتنایت اضافه شد

فورتنایت

فورتنایت

فورتنایت در سال ۲۰۲۰ از جمله Deadpool گرفته تا Aquaman مهمان ابرقهرمانی کم نداشته است و قبل از پایان سال یک قهرمان دیگر اضافه می کند. کماندار افسانه ای Green Arrow در تاریخ ۳۱ دسامبر به طور انحصاری برای اعضای Fortnite Crew وارد بازی خواهد شد.

استایل و شکل Green Arrow در بازی براساس ظاهر او از سری Arrow The CW است ، بنابراین ممکن است کمی متفاوت از آنچه در کمیک ها یا بازی هایی مانند Injustice 2 ارائه می شود ، ظاهر شود. در کنار اسکین این شخصیت ، می توانید یک Quiver back bling و پیک اکس و دستکش بوکس را نیز دریافت کنید.

فورتنایت

این بسته فورتنایت در تاریخ ۳۱ دسامبر در دسترس خواهد بود. شما باید تا آن زمان مشترک Fortnite Crew شوید و بسته دسامبر ، Galaxia را دریافت کنید. در این فصل فرنچایز های جدیدی به بازی با نام ، (برخورد جهان ها ) اضافه شده است که  از کریتوس گرفته تا مستر چیف،بلک پنتر و کاپیتان مارول نیز در این هفته اضافه شدند.

هزینه عضویت در Fortnite Crew ماهانه ۱۲ دلار است و به شما امکان دسترسی به بسته ماهانه ، ۱۰۰۰ V-Bucks و دسترسی به جدیدترین Battle Pass را می دهد. V-Bucks از روزی که مشترک می شوید و دقیقاً یک ماه بعد هر ماه برای مدت زمان عضویت در دسترس شما قرار می گیرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *