۰

آموزش Add Friends در برنامه استیم

Add Friends در استیم

معمولا شما وقتی که قصد دارید با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید ، نام کاربری یا آیدی آنها را در یک بازی یا برنامه خاص جست و جو میکنید و با فرستادن درخواست دوستی برای آنها به یکدیگر متصل میشوید و بازی میکنید.

اما این موضوع در برنامه Steam  فرق میکند و به این راحتی ها به شما اجازه ی فرستادن درخواست دوستی برای دوستان خود را نمیدهد وبه همین منظور شما دیگر قادر به آنلاین بازی کردن با آنها نیستید.

ساده ترین رویش برای رفع این موضوع این است که شما یک گیفت کارت ۵ دلاری تهیه کنید و آن را به اکانت خود اضافه کنید؛ که با این کار حساب شما فعال میشود و تمام قابلیت ها برای شما باز میشود.

این روشی است که بیشتر وبسایت ها به شما پیشنهاد میدهند تا به شما گیفت کارت های خود را بفروشند؛ ولی یک راه خیلی ساده تر و کم هزینه تر وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم تا Add Friends در استیم را به شما بیاموزیم:

در ابتدا شما باید وارد برنامه استیم بشوید و در بخش Store به قسمت جستو و جو بروید و عبارت Dota UnderLords را تایپ کنید و روی آن کلیک کنید.

با کلیک کردن روی نام آن وارد صفحه استور این بازی میشوید و میتوانید مشخصات آن را مشاهده کنید.

این بازی کاملا رایگان است وشما برای دانلود آن فقط کافیست تا بر روی دکمه Play Game کلیک کنید تا بازی به لیست دانلود های شما اضافه شود.

پس از دانلود این بازی ( که حجمی حدود ۲ گیگابایت دارد ) از زبانه Library در استیم نام بازی را پیدا کنید و آن را اجرا کنید.

زمانی که بازی اجرا شد شما باید از منوی اصلی گیم در سمت چپ بالا روی Add Friends ( علامت آدمک ) کلیک کنید تا یک صفحه جدید باز شود.

روی Add Friend کلیک کنید.

در صفحه باز شده روی گزینه Revoke Code کلیک کنید.

بعد از آن روی My Friend Code  (که در بالای گزینه Close است ) کلیک کنید تا یک کد زرد رنگ برای شما به نمایش در بیاید.

 کد داده شده را کپی کنید و برای دوست خود ارسال کنید تا با وارد کردن آن کد توسط دوست شما در قسمت My Friend Code برای شما درخواست دوستی ارسال شود.

( دوست شما نیز میتواند تمام این مراحل را انجام دهد و کد را برای شما ارسال کند. )

پس از قبول کردن درخواست دوستی از طرفین ، شما میتوانید از بازی خارج شوید و میبینید که در برنامه استیم نیز این عمل اتفاق افتاده است و شما به همین سادگی Add Friend  استیم را یاد گرفتید و دیگر قادر خواهید بود تا با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و دیگر خبری از گیفت کار ۵ دلاری نیست.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *