۰

Ariana Grande در بازی فورتنایت کنسرت برگزار خواهد کرد

Ariana Grande در بازی فورتنایت

Ariana Grande در بازی فورتنایت

آریانا گرانده نه تنها به عنوان شخصیت قابل بازی به سری آیکون های Fortnite ملحق می شود ، بلکه قرار است با عنوان “Rift Tour” یک کنسرت نیز در این بازی اجرا کند.

از ۶ تا ۸ آگوست ، بازیکنان قادر خواهند بود به تجربه این کنسرت بپردازند که برخی از محبوب ترین آهنگ های آریانا گرانده را با  ترکیبی از عناصر مخصوص بازی در اختیار بازیکنان قرار می هد. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود این رویداد را در کنار دوستان خود در هنگام شروع ایونت تجربه کنند و همه کسانی که شرکت می کنند چتر Cuddly Cloudcruiser را دریافت خواهند کرد.

Ariana Grande در بازی فورتنایت

آریانا می گوید: “همکاری با Epic و تیم Fortnite برای زنده کردن موسیقی من در داخل بازی بسیار سرگرم کننده و افتخارآمیز بود.”

“من نمی توانم صبر کنم تا به طرفدارانم بپیوندم و همه واکنش های شما را در مورد چنین سفر جادویی فراموش نشدنی ببینم.” بین ۶ تا ۸ آگوست پنج نمایش برگزار می شود و Epic Games توصیه می کند که طرفداران ۶۰ دقیقه قبل از زمان نمایش حضور داشته باشند.

این به آنها زمان زیادی می دهد تا برای پیوستن به لیست پخش Rift Tour آماده شوند ، که قرار است ۳۰ دقیقه قبل از هر نمایش باز شود . برنامه کامل به شرح زیر است ؛

نمایش ۱ – جمعه ۶ اوت

نمایش ۲ – شنبه ، ۷ اوت

نمایش ۳ – شنبه ، ۷ اوت

نمایش ۴ – یکشنبه ۸ آگوست

نمایش ۵ – یکشنبه ۸ آگوست

Ariana Grande در بازی فورتنایت

همانطور که قبلاً گفته شد ، آریانا گرانده نیز به سری آیکون های Fortnite ملحق می شود و با لباس آریانا گرانده و کوله پشتی Piggy Smallz وارد Item Shop می شود.

علاوه بر این ، بین ۲۹ جولای تا ۸ آگوست ، ماموریت های درون بازی وجود دارد که به شما امکان می دهد پاداش هایی مانند Cosmic Cuddles Loading Screen ، Rift-sterpiece Spray و Cloudy Kitty Emoticon را باز کنید.

کسانی که از اعضای Fortnite Crew هستند و بین ۵ تا ۱۰ آگوست وارد سیستم شده اند ، Rainbow Cloudcruiser Umbrella ، Skye up High Loading Screen و یک بنر با موضوع Rift Tour را دریافت خواهند کرد.

این اولین بار نیست که Fortnite با یک هنرمند موسیقی همکاری می کند ، زیرا در سال ۲۰۲۰ یک کنسرت با تراویس اسکات برگزار کرد.

Ariana Grande در بازی فورتنایت

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *