۰

بازی Resident Evil Village توسط EMPRESS کرک شد.

بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village که از DRM Steam بهره می‌برد توسط EMPRESS کرک و منتشر شد.
بازی تحسین شده‌ی Resident Evil Village که بر روی پی‌سی از قفل دنوو ورژن ۱۱ استفاده می‌کرد، توسط گروه EMPRESS کرک شد!

بیش از ۴.۵ میلیون نسخه از بازی Resident Evil Village به فروش رفته است.

اکانت رسمی توییتر مجموعه‌ی رزیدنت اویل (شعبه‌ی ژاپن) به صورت رسمی از این آمار، خبر داد. این در حالی است که تنها دو ماه از انتشار بازی می‌گذرد.

چندی پیش که فروش Resident Evil Village از مرز چهار میلیون نسخه عبور کرد.کمپانی کپکام طی نشست خبری ماه پیشین خود، از موفقیت‌های جدیدترین نسخه‌ی منتشر شده از مجموعه‌ی رزیدنت اویل صحبت کرد. بازی در هفته‌ی اول انتشار، موفق شده بود تا به میزان ۳ میلیون نسخه به فروش رسد. حال این رقم افزایش یافته و Resident Evil Village بیش از چهار میلیون ونیم نسخه در سرتاسر دنیا به فروش رفته.

همچنین جزئیاتی از نسخه ریمستر Resident Evil 4 فاش شد

لیکر مشهور بازیهای ترسناک، در تازه ترین ادعای خود گفته که ریمستر RE4 تفاوت های زیادی با نسخه اصلی دارد و از جمله آن می‌توان به نیمه باز شدن جهان بازی اشاره کرد، به گفته این لیکر بازی هم اکنون بخش هایی از ساخت خود را پست سر گذاشته و به احتمال زیاد تنها برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه می‌شود.
همچنین عنوان Resident Evil Re:Verse در ماه جولای (تیر-مرداد) برای پی‌سی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همانطور که پیشتر اعلام شده بود این بازی آنلاین چندنفره برای دارندگان رزیدنت ایول ویلج رایگان می‌باشد

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *