تمام پایان های Call of Duty: Black Ops Cold War

هشدار اسپویل در متن

در این مقاله به شما انواع پایان های بازی Call of duty : cold war را نشان می دهیم و باید دقت کنید که این پایان ها نسبت به تصمیمات شما در طول بازی اتفاق می افتد پس با دقت انتخاب کنید .

Ending: The Final Countdown

اگر تصمیم دارید در پایان Identity Crisis ، واقعیت را به آدلر بگویید و The Final Countdown را به اتمام برسانید ، پایگاه Perseus را قبل از فعال شدن Project Greenlight از بین ببرید.

این کارنقشه های Perseus را خنثی می کند و از انفجار بمب های هسته ای جلوگیری می کند و جان میلیون ها نفر را نجات می دهد.

آدلر پس از اتمام ماموریت ، بل را به مکان دوم همراهی می کند و از بل می خواهد قبل از اینکه سلاح خود را به سمت آنها بکشاند ، آخرین فداکاری را انجام دهد.

Ending: Ashes to Ashes - No Ambush

اگر تصمیم دارید در پایان Identity Crisis به آدلر دروغ بگویید ، اما برای هماهنگی کمین تیم آدلر از رادیو استفاده نمی کنید (یا به این دلیل که ترجیح می دهید این کار را نکنید ، یا به دلیل اینکه قفل قسمت Safehouse را هنوز باز نکرده ) ، بل تیم را به Duga همراهی می کند.

متأسفانه ، بدون نیرو های پرسپئوس برای پشتیبان گیری از بل ، بازیکن پس از اعتراف به اعزام تیم به مکان اشتباه به عمد ، توسط آدلر کشته خواهد شد.

Ending: Ashes to Ashes - Ambush

اگر تصمیم بگیرید که در پایان Identity Crisis  به آدلر دروغ بگویید و بلافاصله پس از آن از رادیو در قسمت قفل شده در Safehouse استفاده کنید ، کمین Perseus را برای تیم Adler تنظیم می کنید.

در هنگام ماموریت Ashes to Ashes ، وقتی وودز با بل در مورد دروغ گفتن روبرو می شود ، یک گزینه گفتگوی دیگر خواهید داشت و به آدلر می گویید نباید از شما عبور می کرد.

پس از حضور نیروهای  پرسئوس ، بل ،  آدلر و تیمش را خواهد کشت. مرد معروف به “پرسئوس” سپس با پایگاه تماس گرفته و خواستار آماده شدن بمب های هسته ای قبل از تحویل رادیو به بل می شود.

بل سپس خواستار انفجار هسته ای شده و با پرسیوس می رود.

5 دیدگاه دربارهٔ «تمام پایان های Call of Duty: Black Ops Cold War;

  1. اقا اینا باید یه جوری adler sims park و پریسئوس رو حذف کنن از داستان چون هیچکدوم از اینا تو بلک‌اپس ۲ نبودن داستان این بازی هم که بین بلک اپس ۱ و بلک اپس ۲ بودش

    1. بله متأسفانه کمپانی روند نادرستی رو در زمینه ی ادامه یا تکمیل داستان های مرتبط با نسخه های قبلی در پیش گرفته، قبل از کلد وار هم این موضوع رو در مادرن وارفر ۲۰۱۹ شاهد بودیم که بخش قابل توجهی از داستان به نحوی نمایش داده میشه که با سری های قبلی مادرن وارفر همخوانی نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *