۰

صحبت های کارگردان و نویسنده بازی Days Gone اقای جان گاروین درباره سونی

Days Gone

این روز ها حواشی عدم ساخت دنباله بازی Days Gone انحصاری سال ۲۰۱۹ کنسول پلی استیشن که به زودی نیز برای پی سی عرضه میشود بسیار داغ شده است. همانطور که در جریان هستید آقای جیسون شرایر در روزهای گذشته در مقاله ای عدم توسعه دنباله بازی Days Gone را به نوعی لو داد و پس از ان شاهد واکنشهای بسیاری در فضای اینترنتی بودیم و یکی از مهمترین واکنش ها نظرات کارگردان و نویسنده اثر است.

آقای John Garvin نویسنده و کارگردان اثر مذکور در شوی یوتیوبی دیوید جفی (خالق سری خدای جنگ) حضور یافت و توضیحات بسیاری ارائه نمود که در بخش مهمی نسبت به روز انتشار نقد های بازی اینگونه میگوید: ” بسیار سخت بود، صادقانه باشم، به خاطر اینکه دوباره… این فقط واقعیت سونی است، میانگین نمرات متاکرتیک برای سونی همه چیز است. اگر شما کارگردان یک فرانچایز باشید و بازی شما با میانگین نمرات ۷۰ منتشر بشود، شما دیگر کارگردان اون سری تا مدت های طولانی نخواهید بود.”

بازی Days Gone

همچنین در بخش دیگری از مصاحبه وی من باب عدم دنباله بازی Days Gone اذعان میکند که ممکن است بسیاری ناراحت و عصبانی بشوند ولی اگر گیمرها یک بازی را دوست دارند و میخواهند دنباله آن را ببینند، بازی را با قیمت کامل در روزهای اول عرضه خریداری کنند! نه اینکه تا تخفیفات و یا عرضه آن بر روی سرویس PS Plus صبر کنند! و پس از این ادعا اقای دیوید جفی میپرسد که گیمرها چه طور میتوانند بازی را که هنوز بازی نکرده اند! دوست داشته باشند که آقای جان گاروین پاسخ میدهد که: “من صرفا گفتم و اگر شما اینکار رو نکرده اید (خرید بازی با قیمت کامل) پس بابت عدم توسعه دنباله بازی شکایت نکنید. مثل این میمونه که بازی خدای جنگ هنگام عرضه میلیون ها نسخه فروش رفته است، و خب شما میدانید، Days Gone اینگونه نبود. من صرفا از نظر خودم این مسله را مطرح میکنم و در سونی کار نمیکنم و از ارقام فروش خبری ندارم.”

بازی Days Gone

اینگونه که از صحبت های اقای جان گاروین کارگردان اثر برداشت میشود بازی Days Gone در هر دو زمینه موفقیت تجاری و کسب نمرات درخشان در سطح رضایت سونی عمل نکرده است و عدم توسعه دنباله بازی منطقی به نظر میرسد.

آقای جان گاروین در اردیبهشت سال ۲۰۱۹ تنها چند روز پس از عرضه Days gone استدیو بند سونی را برای همیشه ترک نمود. و حال براساس شایعه ها استدیو مذکور بر روی توسعه یک بازی کاملا جدید مشغول است.

برچسب‌ها:,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *