۰

مشترکین Fortnite Crew می توانند به زودی ۳ ماه اشتراک رایگان اسپاتیفای به دست بیاورند

Fortnite Crew

مشترکان Fortnite Crew هم اکنون می توانند سه ماه اشتراک Spotify Premium را به صورت رایگان دریافت کنند. هرگونه اشتراک Fortnite Crew که بین ۲۲ مارس و ۳۰ ژوئن خریداری شده است می تواند شما را برای یک کد قابل استفاده اسپاتیفای واجد شرایط کند.

بازیکنان می توانند از ۲۲ آوریل شروع به استفاده از کدهای خود کنند. تمام کدها در تاریخ ۱ آگوست منقضی می شوند. این پیشنهاد فقط در حساب هایی فعال می شود که هرگز Premium خریداری نکرده اند.

Fortnite Crew یک اشتراک ماهانه ۱۲ دلاری USD است که در نوامبر ۲۰۲۰ راه اندازی شد. بسته Fortnite Crew همراه با Battle Pass در تمام فصل ، پاداش ماهیانه ۱۰۰۰ V-Bucks و یک بسته مخصوص Fortnite Crew است. این بسته یک با اسکین جدید منحصر به فرد و حداقل یک لوازم جانبی ارائه می شود. بسته ماه آوریل اسکین جدیدی برای Alli و لوازم جانبی مختلف را به نمایش می گذارد.

در سایر اخبار فورتنایت ، Fortnite Brie Larson به تازگی راه اندازی شده است. این یک مجموعه مشهور از پنج مورد مختلف است: Bushranger (اسکین) ، Buzzy Bag (کوله پشتی) ، Honey Hitters (پیک اکس) ، Glitter (ایموت) ، Freemix (ایموت). پک لارسون با قیمت ۲۰۰۰ V-Bucks (تقریباً ۱۶ دلار) به فروش می رسد.

Fortnite Crew
Fortnite Crew
Epic همچنین قهرمان اصلی بازی هورایزن زیرو داون یعنی Aloy را به Fortnite اضافه کرد. یک بسته دیگر نیز وجود دارد که همراه با آن اسکین مخصوص او ، یک پیک اکس ، یک محافظ صورت و ایموت را دریافت می کنید . یک حالت Duos جدید با محدودیت زمانی به نام Team Up! Aloy & Lara نیز به زودی راه اندازی می شود که در آن بازیکنان یا لارا کرافت یا الوی می شوند و تیم های دیگر را با هم شکست می دهند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *