E3 2021 : تاریخ و زمان برگزاری رویداد هر استودیو مشخص شد

E3 2021

E3 2021 بسیار متفاوت از رویدادهای E3 سالهای گذشته به نظر می رسد. ESA به جای میزبانی یک رویداد حضوری بزرگ ، مانند هر سال دیگر به جز سال ۲۰۲۰ ، میزبان یک نمایش دیجیتالی است که شامل تعدادی از شرکای توسعه دهنده و انتشار است. این به همه این فرصت را می دهد که تریلرها و اطلاعیه ها را بصورت آنلاین ببینند و در عین حال به شرکت ها این امکان را می دهد تا رویدادها را به روش خود اجرا کنند.

پیگیری تمام رویداد ها بسیار سخت است ، خصوصاً اگر به برنامه سفت و سخت رویدادهای سنتی E3 عادت کرده باشید. با این حال ، شرکت های بازی سازی اعلام کرده اند که چه زمانی رویدادهای خود را برگزار می کنند.

E3 2021 از ۱۲ ژوئن تا ۱۵ ژوئن برگزار می شود و ناشران شرکت کننده در آن بازه زمانی رویدادهای خود را میزبانی می کنند.

با این حال ، چندین ناشر ترجیح داده اند از ESA برای رویدادهای خود چشم پوشی کنند. EA و Sony دو نفر از بزرگترین شرکت هایی هستند که در گذشته این کار را انجام داده اند.

 

E3 2021

برنامه های E3 2021

۱۲ ژوئن : Ubisoft

Ubisoft Forward سال گذشته پس از لغو E3 2020 آغاز شد و به ناشر فرصتی برای نمایش و اعلام بازی های خود داد. در سال گذشته دو ارائه جداگانه Ubisoft Forward داشتیم و این امکان وجود دارد که دوباره این اتفاق بیوفتد. پروژه های FarCry 6 و Assassin’s Creed و Splinter Cell مبتنی بر VR و همچنین بازی ورزشی Riders Republic در دست ساخت هستند.

 

E3 2021

۱۳ ژوئن : PC Gaming Show

PC Gamer و GamesRadar بار دیگر در ۱۳ ژوئن به ترتیب میزبان PC Gaming Show و Future Games Show خواهند بود. این رویدادها معمولاً بیشتر دارای قالب گفتگوی شو ، به ویژه مورد اول هستند و بر روی انواع بازی ها تمرکز دارند. این رویداد عناوین زیادی را شامل می شود و همچنین فرصت هایی برای عمیق تر شدن در گیم پلی یک بازی از آنچه در سایر کنفرانس های مطبوعاتی مشاهده می کنیم وجود دارد.

E3 2021

? ژوئن : Summer Game Fest و Day of the Devs

جف کیلی امسال بار دیگر با E3 ارتباطی ندارد و در عوض Summer Game Fest دیگری را برای ارائه اعلامیه ها و اخبار بازی طی چندین ماه برگزار کرده است. این برنامه در ماه ژوئن آغاز می شود. این رویداد به توسعه دهندگان مشتاق این فرصت را می دهد تا بازی های خود را به رخ جهانیان بکشند.

E3 2021

رویداد های بدون تاریخ مشخص

Xbox

رویداد مایکروسافت در سال جاری احتمالاً بسیار متفاوت از سالهای گذشته به نظر خواهد رسید و این فقط به دلیل قالب دیجیتال نیست. از اوایل بهار امسال ، بتسدا بخشی از استودیوی Xbox Game است ، به این معنی که محتوای اختصاصی ناشر به جای کنفرانس جداگانه ای در نمایش Xbox قرار خواهد گرفت. همین امر می تواند نمایش Xbox را به یکی از نمایش های طولانی تری که امسال شاهد آن هستیم ، تبدیل کند و مطمئناً در این نمایش از Halo Infinite چیزی های جدیدی خواهیم دید.

E3 2021

 Nintendo

نینتندو سال گذشته در پی لغو E3 ، نینتندو دایرکت را لغو کرد ، اما رویداد این شرکت در E3 2021 تأیید شده است. رویدادهای E3 Nintendo Direct تقریباً همیشه خارق العاده هستند و اخبار زیادی درباره انواع بازی های Nintendo Switch ارائه می دهند. با وجود چنین مدت طولانی فقدان اطلاعات در مورد بازی هایی مانند Metroid Prime 4 و Bayonetta 3 ، به نظر می رسد زمان مناسب برای ارائه برخی از به روزرسانی ها باشد.

E3 2021

استودیوهایی که امسال شرکت نمی کنند

PlayStation

هنگامی که ESA برنامه های خود را برای نمایش نشان داد ، PlayStation در میان شرکای E3 در لیست نبود. این مطابق با آنچه سونی طی چند سال گذشته انجام داده مطابقت دارد ، زیرا آنها ویژه برنامه خود به نام State of Play را ارائه می دهند. با وجود PS5 ، می توانیم شاهد نوعی رویداد جداگانه نیز باشیم.

E3 2021

Electronic Arts

EA یکی از اولین ناشران بزرگی بود که از E3 جدا شد ، در عوض در همان زمان رویداد های EA Play خود را برگزار کرد. مشخص نیست برای سال ۲۰۲۱ نیز به این صورت خواهد بود یا خیر؟

E3 2021

E3 2021 E3 2021 E3 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *