بازی Resident Evil 4 برای عینک واقعیت مجازی Oculus Quest 2 معرفی شد

بازی Resident Evil 4

Resident Evil 4 به VR می آید. Capcom اعلام کرد قسمت تحسین شده بازی رزیدنت اویل در حال دریافت پشتیبانی از VR برای Oculus Quest 2 است.

از زمان عرضه اولیه Resident Evil 4 در کنسول ها ، ۱۶ سال می گذرد و اگرچه از آن زمان چندین آپدیت HD دریافت کرده است ، اما Resident Evil 4 اکنون به یک قالب جدید رسیده است. Resident Evil 4 VR در حال توسعه با همکاری Capcom ، Facebook و Armature Studios برای ایجاد یک تجربه جدید در Resident Evil 4 است.

 

بازی Resident Evil 4

بزرگترین تغییر این است که Resident Evil 4 VR مانند بسیاری از بزرگترین بازی های VR به صورت اول شخص خواهد بود. بازیکنان می توانند اسلحه ها را در دست بگیرند و با جهان ارتباط برقرار کنند.

فیس بوک در حال حاضر جزئیات زیادی را منتشر نکرده است ، اگرچه فیلم کوتاه گیم پلی مواردی مانند لئون را در حال در دست داشتن سلاح ها یا استفاده از یک دستگیره مجازی برای یکی از پازل ها نشان می دهد.

Resident Evil 4 یکی از محبوب ترین نسخه های فرنچایز Resident Evil است. Resident Evil 4 که در اصل در سال ۲۰۰۵ منتشر شد ، ستاره RE2 ، لئون کندی است که اکنون برای دولت ایالات متحده کار می کند. او باید دختر رئیس جمهور را که توسط یک فرقه شیطانی در جایی در اروپا ربوده شده ، نجات دهد.

 

دیگر اخبار

همکاری سری Resident Rvil با بازی ترسناک Dead By Daylight با انتشار یک تیز کوتاه تایید شد.

Dead by Daylight در حال برگزاری یک رویداد همکاری با Resident Evil است. Behavior Interactive بخش Resident Evil را در اوبا جوئن ۲۰۲۱ منتشر می کند.

بازی Resident Evil 4 بازی Resident Evil 4 بازی Resident Evil 4 بازی Resident Evil 4 بازی Resident Evil 4

دیدگاهی در “بازی Resident Evil 4 برای عینک واقعیت مجازی Oculus Quest 2 معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *