۰

سریال The Last Of Us : بازیگر نقش تامی مشخص شد

سریال The Last Of Us

سریال The Last Of Us همچنان درحال تشکیل گروه خود است و به دنیال بازیگران مختلف برای ایفای نقش در این سریال می گردد. آخرین بازیگری که به این مجموعه اضافه شده است ، Gabriel Luna نام دارد.

لونا به بازیگرانی پیوست که قبلاً شامل بلا رمزی از بازی تاج و تخت و پدرو پاسكال از ماندالوریان بودند كه به ترتیب نقش الی و جوئل را بازی می كنند. لونا نقش تامی برادر جوئل را بازی می کند ، یک سرباز قدیمی که ایده آل گرایی خود را در فضای پس از آخرالزمانی حفظ می کند. تامی در دو قسمت The Last of Us و The Last of Us Part II حضور داشت.

 

سریال The Last Of Us

لونا شاید بیشتر بخاطر بازی در نقش Robbie Reyes یا همان گوست رایدر در سریال مارول Agents of SHIELD شناخته شود. او همچنین اخیراً در نقش Rev-9 ، نابودگر بدجنس در فیلم Terminator: Dark Fate 2019 بازی کرد. سریال The Last Of Us اولین بازگشت این بازیگر پس از بازی یک نقش در فصل ۲ سریال True Detective به شبکه HBO است.

The Last of Us قرار است تابستان امسال فیلمبرداری خود را در آغاز کند. کریگ مازین ، خالق چرنوبیل ، قرار است در کنار نیل دراکمن Naughty Dog ، سریال را بنویسد و تولید کند. دروکمن اظهار داشته است که این مجموعه وقایع مربوط به اولین قسمت این سری را بازگو می کند ، اگرچه برخی از قسمت ها “بسیار” از مطالب اصلی منحرف می شوند.

 

سریال The Last Of Us

علاوه بر The Last of Us ، سونی همچنین در حال کار بر روی یک فیلم Uncharted با بازی تام هالند در نقش نیتن دریک است. این فیلم قرار است از ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ به سینماها بیاید. جیم رایان ، رئیس پلی استیشن اظهار داشت که این دو اقتباس Naughty Dog “فقط آغاز” تلاش های پلی استیشن برای گسترش دنیای گیم به سایر رسانه ها است.

سریال The Last Of Us سریال The Last Of Us سریال The Last Of Us سریال The Last Of Us سریال The Last Of Us

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *