۰

۷ نبرد کراس اوور دیگر که دوست داریم بعد از Godzilla vs. Kong ببینیم

نبرد کراس اوور

در هفته گذشته ، فیلم Godzilla vs. Kong آدام وینگارد به عنوان اولین موفقیت در باکس آفیس از زمان شیوع همه گیری است و امیدها را برای فصل فیلم های تابستانی بر میگرداند. و پس از این مبارزه بزرگ کراس اوور در این فیلم، خیلی خوب می شود که باز هم شاهد چنین فیلم هایی باشیم.

این کار قبلاً با Alien vs. Predator ، Batman v Superman و Iron Man در مقابل Captain America در Captain America: Civil War 2016 بود. اما موفقیت آمیز بودن یا نبودن آنها بیشتر به سلیقه مردم باز می گردد و به نظر بعضی ها خیلی سرگرم کننده نبوده اند.

در ادامه تعدادی از نبر های کراس اوور مختلف که ممکن است جالب باشد را نام برده ایم که شاید روزی اتفاق بیوفتند:

Deadpool در مقابل Wolverine

نبرد کراس اوور

در حالی که ما خوشحالیم که مارول را به عنوان یک خانواده بزرگ خوشحال در دیزنی و استودیویی که اکنون در حال معرفی کاراکتر های جدید در MCU است ، می بینیم ، اما ما همچنین ابراز ناراحتی می کنیم که هرگز نتوانستیم شاهد فیلم ددپول از رایان رینولدز و ولورین از هیو جکمن باشیم یک فیلم مخصوص خودشان داشته باشند. طبق گفته رینولدز ، برنامه های واقعی برای یک فیلم کراس اوور بین دو ضد قهرمان وجود داشته است ، اما خرید فاکس توسط دیزنی جلوی این اتفاق را گرفت. فیلم Deadpool vs. Wolverine بسیار درخشان خواهد بود زیرا بازیگران قبلاً نیز کاراکتر خود را به خوبی معرفی کرده اند و تمام پتانسل های خود را نشان داده اند. حال تصور کنید که وید ویلسون لوگان را عصبانی کند و جفت تیغه های خود را بیرون بکشند و با یکدیگر بجنگند!

Sonic the Hedgehog در مقابل Detective Pikachu

نبرد کراس اوور

در چند سال گذشته ، تعداد اندکی از اقتباس های سرگرم کننده بازی های ویدیویی وجود داشته است که نسبت ژانرشان ، نمرات و بازخورد های خیلی خوبی نداشته اند. دو کاراکتر Detective Pikachu و Sonic the Hedgehog ، که خود را در ژانر خانوادگی و سرگرم کننده قرار داده اند و تا به حال با فیلم های متعدد و مختلف ، همه ی قدرت و قابلیت های خود را به ما معرفی کرده اند. حال بسیار جالب می شود که به حای ساخت فیلم های جداگانه در مورد این دو کاراکتر ، هر دوی آنها را در یک فیلم مشاهده کنیم و نبرد این دو را ببینیم. و در حالی که ما در مورد بازی های ویدیویی صحبت می کنیم،  تام هالند در Uncharted در مقابل آلیسیا ویکاندر در Tomb Raider چطور می شود؟

Dumbledore در مقابل Gandalf

مطمئناً ، دنیای هری پاتر به نبرد معروف دامبلدور در مقابل گریندل والد در سری Fantastic Beasts منتهی می شود ، اما یک گزینه بسیار بهتر نیز وجود دارد. فکر کنید هالیوود زمان و مکانی را درست کند که دامبلدور و گندالف در همان زمان و دشمنان اصلی در یک مکان باشند! ببینید ، در مورد زندگی دامبلدور چیزهای زیادی وجود دارد که ما هنوز از آنها نمی دانیم و این احتمال وجود دارد که او بتواند پورتالی به سرزمین جادوگران و ارک های سرزمین میانه پیدا کند. شاید او در آنجا تلاش کند تا با ملاقات با گاندالف ، یادگاری مانند انگشتر پیدا کند یا آن را بین دنیا ها جابجا کند. در هر صورت ، فیلم های جادوگری بسیار کمی در این چند ساله اخیر مشاهده کرده ایم و این فیلم می تواند یکی از بهترین فیلم های جادوگری بشود.

نبرد کراس اوور

James Bond در مقابل Ethan Hunt

نبرد کراس اوور

در طول انجام تمام ماموریت های مختلف و فراوان این دو کاراکتر ، هر کدام راه های مختلفی را طی کرده اند و تجربیات زیادی را به دست آورده اند و ممکن است در بعضی نقاط حتی از کنار یکدیگر عبور کرده باشند؛ شاید آنها همان موتور را در همان روز اجاره کرده باشند؟ یا هردو از یک انفجار مشترک جان سالم به در برده باشند؟ به هر حال جیمز باند و ایتان هانت پادشاهان مأمور مخفی هستند و فقط فیلمی با بازی دانیل کریگ و تام کروز در ماموریت های متناقض می تواند واقعاً تعیین کند که کدام یک بهتر است. این فیلم یک پروژه هوشمندا خواهد بود که می توانیم در آن شاهد بهترین مدل های بدلکاری و صحنه های اکشن پر استرس باشیم که هردو کاراکتر بهترین نسخه خود را به نمایش می گذارند.

Pennywise در مقابل Jigsaw

برای یک مبارزه کاملاً پر پیچ و خم و عجیب ، Pennywise در مقابل Jigsaw مطمئناً بسیار سرگرم کننده خواهد بود. داستان می تواند به این صورت باشد، قاتل اره ای معمولا قربانیان خود را درگیر یک بازی خاص میکند که هر دفعه در یک مکان اتفاق می افتد و آنها را مجبور می کند تا از آن بازی زنده بیرون بیایند ، اما این بار این بازی در Derry واقع خواهد شد ، جایی که محل زندگی و کار های شیطانی IT است . هنگامی که پنی وایز از برنامه های Jigsaw با خبر می شود، او نقشه هایی طراحی میکند تا قاتل اره ای را به چالش بکشد ؛ در این میان نیز مردمی که درگیر نقشه های جیگسا بودند ، با حملات شیطانی پنی وایز نیز روبرو خواهند شد و داستان بسیار جذاب می شود.

نبرد کراس اوور

Batman در مقابل Daredevil

نبرد کراس اوور

در اینجا با یم مبارزه  Marvel vs. DC روبرو می شوید که بسیار جالب به نظر می رسد؛ Batman vs Daredevil!

این دو قهرمانان خیابانی در گذشته در سال ۲۰۰۰ در کامیک ها با هم همکاری کرده اند. اما جالب است که ببینیم این دو نفر در یک شهر Gotham یا Hell’s Kitchen در یک نبرد وحشتناک برای عدالت به هم برخورد می کنند . هم بتمن و هم Daredevil در این منطقه برای مبارزه با جرم قدم می گذارند و جالب است که ببینیم هنگام به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش چه اتفاقی می افتد.

Pacific Rim در مقابل MonsterVerse

نبرد کراس اوور

و آخرین مبارزه کراس اوور فیلم که در این مقاله داریم ، درگیری روبات های غول پیکر با هیولاهای غول پیکر است. آنچه در این مورد جالب است تمرکز Pacific Rim بر روی رباتهایی است که توسط انسان ساخته شده اند و برای مقابله با Kaiju ساخته شده اند و MonsterVerse حول برخی ایده های مشابه ساخته شده است. افزودن Pacific به دنیای گودزیلا و کینگ کنگ باعث می شود این فرنچایز بیشتر از هر فیلم دیگری اکشن و پر درگیری باشد. همینطور استیون دکونیت در واقع برنامه هایی برای اتصال این دو جهان در یک فیلم داشت ، بنابراین اینطور نیست که هرگز مورد بحث قرار نگرفته باشد!

نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور نبرد کراس اوور

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *