۰

ستاره بتمن از فیلمبرداری در طی همه گیری کرونا می گوید

تعداد زیادی پروژه پیش بینی شده از DC وجود دارد که در داخل و خارج از جهان بزرگتر DC قرار دارند. یکی از پروژه های اخیر “بتمن” مت ریوز است که نسخه کم تجربه تری از قهرمان با بازی رابرت پتینسون را معرفی می کند. اکثر فیلم های پرفروش آینده در اوج همه گیر شدن فیلمبرداری شده است ، و جیم لاوسون بازیگر زن اخیراً سنجیده است که این تجربه چگونه می باشد.

در بتمن بازیگران جدیدی حضور خواهند داشت که در زمان اجرای مرموز خود ، شهر گاتهام را آباد و شخصیت رابرت پتینسون را درگیرخواهند کرد. جیم لاوسون قرار است نقش بلا رئال ، سیاستمدار مردمی گاتهام را بازی کند که احتمالاً تلاش خواهد کرد سیستم های داخلی شهر را متزلزل کند. فیلمبرداری فیلم DC مورد انتظار مت ریوز با پروتکل های سلامتی جدید در حال انجام است و لاوسون اخیراً توصیف کرد که چگونه است ، گفت:

جالب اینجاست که ما قبل از آمدن۱۹- Covid کارهای زیادی انجام ندادیم. و بنابراین ، از زمانی که من آنجا بودم ، از نظر من ، احساس در این مجموعه بسیار عقیم بود. بنابراین قرار نیست همان صمیمیتی باشد که در Farewell Amor پیدا می کنید. اما فقط با توجه به ماهیت داستان ، آنچه داستان و آنچه در آن انجام می شود و ماهیت انجام همه چیز ، هنوز یک حس آشنایی در آن مجموعه وجود داشت ، چه شما سالها مردم را می شناختید یا تازه در حال حاضر شدن بودید. در حال حاضر ، در طول ۱۹- Covid ، داشتن چنین نوع صمیمیتی در یک مجموعه بسیار دشوار است و شما می توانید هر کسی را بخواهید احساس کنید. وقتی در اکتبر به خانه برگشتم و عوامل را دیدم ، تقریبا گریه کردم زیرا مدت زیادی بود که این چهره ها را ندیده بودم. همه می خواهند در آغوش بگیرند ، لمس کنند و صحبت کنند ، اما ما در یک برنامه فشرده هستیم و به دلیل پروتکل ها نمی توانیم. اما احساس هنوز وجود دارد و آرزو هنوز هم وجود دارد.

به نظر می رسد فیلمبرداری یک فیلم در میانه بیماری همه گیر COVID-19 یک تجربه منحصر به فرد است. از آنجا که در مجموعه فیلم ها معمولاً محلی برای نزدیک شدن بازیگران / گروه (هم از نظر احساسی و هم از نظر جسمی) هستند ، باید فضای کمی برای فیلم Batman وجود داشته باشد. این به شما کمک می کند تا کسانی که روی فیلم طولانی مدت منتظر هستند کار کنند و ایمن باشند ، حتی اگر این یک روند عجیب برای همکارانی باشد که چشم انداز مت ریوز را به واقعیت تبدیل می کنند.

انتظار می رود که بتمن در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ به سینماها بیاید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *