۰

۵ فیلم ابر قهرمانی که به شکل طنز ساخته شده اند

اخیراً ، فیلم های ساخنه شده از روی کامیک بوک ها به امور به فیلم های ناخوشایند و جدی تبدیل شده اند که حس شوخ طبعی و طنز آمیز کامیک بوک ها را از بین برده است . به نظر می رسد فیلم جوخه خودکشی جیمز گان خنده دار باشد ، اما با تبدیل شدن به تنها فیلم ابرقهرمانی خنده دار فاصله دارد. فیلم ابر قهرمانی

در حقیقت ، اکثر فیلم های ابرقهرمانی شوخ طبعی دارند ، بنابراین به ندرت کاملا جدی هستند. اما برخی از فیلم های ابرقهرمانی کاملاً عالی وجود داشته اند که در واقع بسیار خنده دار هستند ، و وجود طنز برای داستانی که می گویند مهم است. آنها این کار را می کنند در حالی که هنوز به همان اندازه هیجان انگیز و پر از صحنه های اکشن چشمگیر مانند سایر فیلم های ابرقهرمانی هستند. در اینجا ۵ نمونه از بهترین فیلم های کامیک واقعاً خنده دار آورده شده است:

Deadpool 2

فیلم ابر قهرمانی

چه چیزی برای گفتن در مورد فیلم های Deadpool وجود دارد؟ آنها خنده دار هستند این به نوعی کل موضوع است. ددپول کسی است که می داند در یک کتاب کامیک است و همینطور در صفحات آن بسیار سرگرم کننده است. همین امر در صفحه بزرگ سینما نیز صادق است. هنوز هم به نوعی شگفت آور است که با توجه به اینکه چقدر به عدم دریافت این فیلم ها نزدیک شده ایم ، دو قسمت از این فیلم را تماشا کرده ایم و همینطور سازندگان آنها قول قسمت های بیشتری نیز داده اند.

ما Deadpool 2 را به جای فیلم اول در این لیست قرار داده ایم ، زیرا ، از هر نظر بزرگتر از فیلم اول است و همینطور از صحنه های طنز بیشتری شامل است. چه فیلم ابر قهرمانی دیگری وجود دارد که در آن بخواهد تیم مخصوص خود را جمع کند و هنوز ماموریت شروع نشده همه آنها را برای خنده به کشتن بدهد؟!

Shazam

Shazam یکی از شخصیت های ابرقهرمانی کاملاً کلاسیک است که به سال ۱۹۴۰ برمی گردد. او در همان روزهای ابتدایی کامیک های ابرقهرمانی با سوپرمن در آنجا حضور داشت. اما تصور اینکه شخصیت اصلی فیلم ، اینکه قهرمان باورنکردنی در واقع پسری کوچک با قدرت جادو بود که به یک قهرمان بزرگسال تبدیل شد ، همیشه نوعیطنز خاص را همراه با خود داشت.

فیلم ابر قهرمانی

Zachary Levi احتمالاً بازیگر عالی برای بازی در نقش بچه ای است که تبدیل به یک ابرقهرمان می شود و همینطور بازیگوشی و لذت بردن از کارهایی که انجام می دهد به عنوان یک بچه کاملا قابل درک و خنده دار است. هنگامی که Shazam نیاز دارد تا جدی باشد ، این کار را می کند و همینطور در لحظات خنده دار فیلم کاملا از خود بیخود می شود .

Guardians of the Galaxy

فیلم ابر قهرمانی

قبل از اینکه جیمز گان کنترل فیلم Suicide Squad را به دست بگیرد ، وی وظیفه کارگردانی گروه دیگری از کتاب های کامیک یعنی Guardians of the Galaxy را به عهده داشت. این شخصیت ها حتی در بین خوانندگان عادی آن زمان ، محبوبیت زیادی در قلمرو کمیک های مارول نداشتند ، که باعث می شد ورود آنها در MCU کمی عجیب باشد. اما بعد ، معلوم شد “کمی عجیب” به نوعی نکته بود.

از همان لحظه ای که این عنوان روی صفحه آمد و دیدیم که Star-Lord کریس پرات در حال آواز خواندن و رقصیدن با موسیقی متن موسیقی پاپ دهه ۱۹۷۰ است، می دانستیم که چیز متفاوت و چیزی کاملاً خنده دارتر از بقیه MCU در انتظار ماست. اولین فیلم نگهبانان کهکشان تنها چند ماه پس از فیلم Captain America: The Winter Soldier (سرباز زمستان) اکران شد ، بنابراین تغییر فاز این دو فیلم می توانست بسیار جالب باشد. قسمت سوم این سری نیز قرار است که منتشر شود و این نشان می دهد که طرفداران خود را به خوبی توانسته است پیدا کند.

Ant-Man

فیلم ابر قهرمانی

بیشتر داستان های ابرقهرمانانه در مورد افرادی است که یا قهرمان شدن را انتخاب می کنند یا اینکه به خاطر سرنوشت و اتفاقات مختلف تبدیل به یک ابرقهرمان می شوند. مرد مورچه ای برای ما داستانی در مورد کسی تعریف کرد که به نوعی به زور وارد این کار شد و واقعاً مطمئن نبود که این کاری بود که او می خواست انجام دهد یا خیر. به همین ترتیب ، مرد مورچه تای بسیار کمدی است ، زیرا اسکات لانگ باید یاد بگیرد که چگونه از لباس و قدرت خود استفاده کند ، چگونگی جنگیدن را بیاموزد و یاد بگیرد که اساساً همه کارها را انجام دهد ، البته به جز دزدکی وارد یک مکان شدن ، زیرا او در این کار بسیار حرفه ای است!

تقریباً شبیه Shazam ، چیزی در مورد Ant-Man وجود دارد ، یعنی پسری که می تواند کوچک شود ، در مقایسه با دشمنان و کاراکتر های MCU کمی احمقانه به نظر می رسد. مرد مورچه ای به جای تلاش برای نشان دادن خود در برابر آنها ، فقط اجازه می دهد خودش سرگرم کننده و خنده دار باشد. از آن مرحله ، مرد مورچه ای اجازه می دهد تا کارهایش به جای او صحبت کند و نشان می دهد که می تواند در کنار بقیه انتقام جویان بایستد.

The LEGO Batman Movie

فیلم ابر قهرمانی

فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانیفیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانی فیلم ابر قهرمانیفیلم ابر قهرمانیفیلم ابر قهرمانیفیلم ابر قهرمانی

در حالی که فیلم های موجود در این لیست تاکنون مطمئناً واقعاً خنده دار بوده اند ، اما در ابتدا ابرقهرمانی و دوم نیز کمدی بودند. این ممکن است در مورد فیلم LEGO Batman صدق نکند. بله ، شخصیت اصلی آن بتمن است. بله ، او با ابر شرورها می جنگد و همه عناصر دیگر یک فیلم سنتی بتمن را در اختیار دارد ، اما همه چیز با LEGO گفته می شود و نمی توان از آن غافل شد.

LEGO Batman Movie یک انمیشن ابرقهرمانی است؛ اما سرتاسر فیلم را شوخی های مختلف و بسیار خنده دار فرا گرفته اند . این شوخی ها اساساً در فیلم بدون توقف هستند ، بنابراین اگر یکی از آنها خنده دار نباشد ، جای نگرانی نیست زیرا دیگری در یک ثانیه بعد از راه خواهد رسید. اما با همه اینها هنوز بتمن در حال جنگ با جوکر است ، چیزی که همه طرفداران فیلم های کامیک به دیدن آن آمدند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *