ماجرای گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی به مدت ۳۷ سال

گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی

ماجرای گم شدن هواپیما
گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی

گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی

پرواز ۹۱۴ به مقصد میامی که درست بعد از یک ساعت از پروازش ناپدید شد و بعد از ۳۷ سال بعد در فرودگاه کاراکاس فرود آمد کاملا حقیقی و درست است اما در این باره شاید بیش از چند خط کلی اطلاعات درست وجود ندارد .
موضوع از این قرار است که در سال ۱۹۵۵ پرواز ۹۱۴ به مقصد میامی از نیویورک به پرواز درمیاید . اما متاسفانه مانند صدها پرواز دیگر این هواپیما با تمام مسافرینش ناپدید شد اما بعد از ۳۷ سال در یک فرودگاه دیگر فرود آمد .
وقتی این خبر به بستگان و اشنایان خدمه و مسافرین رسید آنها سریعا خودشان را به فرودگاه رساندند و با کمال تعجب مشاهده کردند که تمام کسانی که در این پرواز حضور داشته اند پیر شده اند . سن آنها بالا رفته است . موضوع عجیب تر اینجا بود که کسانی که در این پرواز حضور داشتند تصور میکردند که هنوز سال ۱۹۵۵ است و کاملا مثل انسان های دیوانه رفتار میکردند.

داغ ترین مطالب در کنترل امجی

گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی

گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی

از این اتفاق در همین حد اطلاعات در فضای مجازی و ارشیو گوگل وجود دارد و قابل حدس است که چرا این مسعله زیاد در محافل حقیقی نشر داده نشده است . زیرا اگر این مسعله در آن زمان فراگیر میشد و اطلاعات بیشتری به دست مردم میرسید، مردم به وجود اتفاقات ماورایی از نظر غیر منطقی بیشتر ایمان پیدا میکردند .
داستان پرواز ۹۱۴ اولین و آخرین پروازی نیست که در فضا و در آسمان ناپدید شد و بعد از ۳۷ یا حی ۵۰ سال اثری از آن پیدا شده است . شما اگر از هر دید به این مسعله نگاه کنید متوجه یک اتفاق خواهید شد و آنهم ماورا و غیر طبیعی بودن موضوع است.

برای مطالعه فکت و داستان ترسناک بیشتر در کنترل امجی به صفحه آن مراجعه کنید.

دیدگاهی در “ماجرای گم شدن هواپیما ۹۱۴ میامی به مدت ۳۷ سال

  1. سلام،بله کاملا درسته.اینم مثل دیدن موجوداتی از بعد موازی و گاها حتی دیدن قسمتی از بدن آنها در این بعد هستش.مثل سر موجود ترسناکی که در پاگرد پله یک خانه توسط خانومی مشاهده شد.به شما سه تا کتاب رو معرفی میکنم که حتما بخونید.البته اگر بتونید پیدا کنید.کتاب عجیب ولی واقعی یا کتاب عجیبتر از این دنیا و یا کتاب عجیب تر از عجیب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *