۰

افرادی به کادر اصلی سریال جدید مارول به نام She-Hulk اضافه شدند

She-Hulk

برنامه جدید کارول و دیزنی پلاس نشان می دهند که سریال جدید آنها به نام She-Hulk ، کادر جدیدی به نام Renée Elise Goldsberry را به لیست بازیگرانش اضافه کرده است. همچنین گزارش شده است که ستاره همیلتون در کنار تاتیانا ماسلانی در این سریال همبازی خواهد شد.

She-Hulk

طبق گزارش Deadline  ، گلدزبری در نقش شخصیتی به نام آملیا ظاهر خواهد شد. در حال حاضر جزئیات بیشتری درباره شخصیت وی مشخص نیست و مارول نیز لیست کامل و تمام شده بازیگران را تأیید نکرده است و احتمالا چند وقت دیگر آن را اعلام خواهد کرد.

گلدزبری بیشتر بخاطر بازی در نقش برنده جایزه تونی در نقش آنجلیکا شویلر در بازیگران اصلی فیلم همیلتون ، بعلاوه نقشهایی در Altered Carbon ، Zoey’s Extraordinary Playlist و The House with a Clock in Its Walls شناخته شده است.

She-Hulk نقش ماسلانی با هنرنمایی جنیفر والترز خواهد بود ، وكیل با قدرت مشابه پسر عموی خود ، بروس بنر. این نمایش توسط کوین فیژ ، رئیس استودیوی مارول ، به عنوان “یک کمدی نیم ساعته” توصیف شده است و مارک روفالو بار دیگر در نقش بانر ظاهر خواهد شد.

She-Hulk

علاوه بر این ، تیم روت قرار است به عنوان شخصیت شرور امیل بلونسکی به MCU بازگردد ، نقشی که او در سال ۲۰۰۹ در فیلم The Incredible Hulk بازی کرد. مجری برنامه جسیکا گائو است و این سریال در سال ۲۰۲۲ در سرویس دیزنی + پخش خواهد شد.

She-Hulk

She-Hulk یکی از چندین نمایش جدید مارول است که برای دیزنی + در نظر گرفته شده است. سریال لوکی در ماه ژوئن اکران خواهد شد ( تریلر سریال Loki ) ، در حالی که انیمیشن What If امسال منتشر می شود. فراتر از این، ساخت پروژه های جدیدی از این شرکت همچون Ms. Marvel ، Hawkeye، Moon Knight و نمایش کراس اوور Secret Invasion طی چند سال آینده انتظار می روند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *