سونی برای معرفی گوشی Xperia Mark III دو تیزر منتشر کرد

Xperia Mark III

سونی از تلفن های جدید Xperia Mark III در تاریخ ۱۴ آوریل رونمایی می کند و با چند تیزر کوتاه شروع به ایجاد هیاهو می کند. هر دو ویدیو به تخصص این شرکت در زمینه دوربین و صدا متکی هستند – همانطور که سونی خود را توصیف می کند ، این یک “شرکت سرگرمی خلاق و دارای پایه ای محکم از فناوری” است. اولین ویدئو به وضوح نشان می دهد که مدل های Mark III در راه هستند ، اگرچه بسیاری از Sony Xperia 1 III یا Xperia 10 III را که به احتمال زیاد ستاره های رویداد هفته آینده هستند ، نمی بینیم. ما شاهد بسیاری از سخت افزارهای دیگر سونی هستیم ، هدفون ، دوربین و تجهیزات حرفه ای مختلف.

مطمئناً ، طراحی این گوشی جدید نخواهد بود ، ما آن را در رندرها دیده ایم و بیشتر یکسان به نظر می رسد. فیلم دوم نگاه اجمالی به گوشی ، به ویژه دوربین سه گانه آن را ارائه می دهد. شایعات حاکی از آن است که شامل یک پریسکوپ در این نسل خواهد بود.

این ویدئو همچنین شامل Xperia 1 II و Xperia Pro  است. سونی به شما اجازه نمی دهد فراموش کنید که صاحب استودیوهای عظیم فیلم ، موسیقی و بازی است یا باعث می شود سخت افزارهای زیادی در آن مشاغل مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *