۰

ریک و مورتی : معرفی بهترین ورژن های کاراکتر محبوب Rick Sanchez

ریک و مورتی

اگرچه ممکن است جذابیت Pickle Rick برای برخی از طرفداران ریک و مورتی به دلیل فرهنگ الگوهای رفتاری کمتر شده باشد ، اما لازم به یادآوری است که این شخصیت دلیل یکی از دو برد جایزه Emmy در مجموعه Adult Swimm است. بعلاوه ، دلیل اینکه بیش از حد این شخصیت در معرض نمایش قرار گرفت این است که این یک اپیزود بسیار شیطانی و عجیب و غریب از ریک سانچز است ، اگرچه این تنها یکی از ورژن های محبوبی است که در طول سال ها دیده اند.

تعداد زیادی ریک وجود دارد که در ابعاد مختلف سریال ریک و مورتی نقش آفرینی کرده اند ولی در این میان بعضی از آنها بسیار برجسته تر از باقی آنها است که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم:

ریک و مورتی

Pickle Rick

برخی از مردان ترجیح می دهند خود را به خیار تبدیل کنند تا اینکه به درمان مراجعه کنند ، این دقیقاً همان کاری است که ریک در اپیزود نمادین ریک و مورتی “ریک خیاری” انجام داد. Pickle Rick کار خود را به عنوان یکی از غیر ممکن ترین و بی فایده ترین تجسم های ریک آغاز کرد تا بتواند خودش را متحول کند . البته ، این شخصیت به یک ماجراجویی عجیب فرستاده شد که تبدیل به یکی از بهترین صحنه های مبارزه ای این سری شد. متأسفانه ، Pickle Rick یک اپیزود خاص بود و دیگر تکرار نمی شود ، و نمی توان تصور کرد که Adult Swim بتواند دوباره کاراکتری به این جذابی خلق کند. Pickle Rick نمایشی عالی از نبوغ ریک و شاید غرور بیش از اندازه او بود.

ریک و مورتی

Tiny Rick

ریک و مورتی

Recycler ، همانطور که از نامش پیداست ، برای شلیک به مهمات سلاح های دیگر نیاز ندارد. در عوض ، از موادی مانند چوب ، سنگ و فلز به عنوان گلوله استفاده می کند که صدمات قابل توجهی به دشمنان وارد می کند. در سه نوع Rare، Epic و Legendry (یا به طور دیگر آبی ، بنفش ، نارنجی ) وجود دارد و حتی در کمترین و ضعیف ترین حالت آن نیز ۷۵ واحد آسیب به بازیکنان وارد می کند ، و با آپدیت کردن به حالت های بالاتر به ۷۹ و ۸۳ افزایش می یابد.

به نظر می رسد نوعی دمنده است ، فقط در عوض مواد اطراف شما را به عنوان مهمات به داخل خود می کشد. ریلود آن نیز دو ثانیه طول می کشد.

 

Hologram Rick

Hologram Rick ، همانطور که از نامش پیداست ، هولوگرام ریک بود که در اپیزود مرگ او در ستون فقرات مورتی نصب شد. هدف هولوگرام ریک در “Edge Of Tomorty: Rick Die Rickpeat” این بود که به مورتی راهنمایی کنیم که چگونه می تواند بدن را پس از کشته شدن ریک در مأموریتی خارج از سیاره ، دوباره زنده کند. مورتی دستورالعمل های هولوگرام را نادیده گرفت ، که ریک را مجبور به سفر در معاد های بین بعدی کرد تا اینکه سرانجام آن را به دنیای خود بازگرداند. هولوگرام ریک در اصل شر نبود ، اما ریک کاری کرد کرد تا او را تبدیل به یک هیولای وحشتناک کرد. پس از آنکه ( ریک حشره ) تخمهای خود را در چشم خود ریخت و لاروها از درون او منفجر شد ، مرگ او در نهایت یکی از وحشتناک ترین موارد در این لیست بود. اگرچه او مانند یک ترسو مرد ، اما هولوگرام ریک به ما آموخت که “هولوفوبیک” بودن و تبعیض قائل شدن برای دیگران که از نظر جسمی واقعی نیستند ، درست نیست.

ریک و مورتی

Doofus Rick

Doofus Rick از بعد دیگری به عنوان Rick معرفی شد ، اگرچه به مراتب از Rick Sanchez اصلی بسیار مهربان تر بود. این شخصیت حتی موفق شد یک رابطه بسیار خوب با پدر مورتی ، جری ایجاد کند و دیگر با یکدیگر جنگ و دعوا نداشته باشند. دوفوس ریک به جری گفت که مجموعه سکه هایش برای او ارزشمند است و این تنها چیزی بود که برایش اهمیت داشت. ریک بعداً به جری به خاطر ایجاد دوستی با دوفوس ریک که ادعا می شود از سیاره ای است که مردم مدفوع خود را در آن می خورند ، طعنه زد. اگرچه ، جاستین رویلند ، خالق و یکی از سازنده های این سری، بعداً توضیح داد كه Doofus Rick در واقع مدفوع نمی خورد و این فقط شایعه ای بود كه توسط سایر ریك ها برای آزار و اذیت وی ایجاد شده بود. با داشتن این دانش ، اساساً تأیید می شود که Doofus Rick بهترین ورژن ریک است ، که با توجه به میزان بدجنسی ریک اصلی می تواند او را بسیار عالی جلوه دهد.

ریک و مورتی

Cop Rick

پلیس ریک یکی از اپیزودهای بسیار جالیب در ریک و مورتی ، “Tales from the Citadel” است که در آن قسمت تقریبا جای شخصیت های دو کاراکتر اصلی با یکدیگر عوض می شود. پلیس ریک به همراه پلیس مورتی برای گشت زنی در مناطق نامطلوب تر شهر مورتایون مامور می شوند و در جریان آن ریک فهمید كه پلیس مورتی شرور و فاسد است. پلیس ریک در نهایت مورتی خود را کشت ، و در حالی که او خود را به مقامات تسلیم کرد ، توسط Evil Morty ، که پس از کنترل ریک برای مدت تقریباً نامعلومی ، Citadel را به دست گرفت ، مورد عفو قرار گرفت. اگر از Citadel بازدید مجدد شود ، بدون شک ریک یکی از شخصیت های مورد علاقه خواهد بود ، هرچند مشخص نیست که ریک و مورتی چه موقع یا چه زمانی دوباره به یک خط داستانی می روند. پلیس ریک بسیار جذاب است ، اما فراتر از آن ، او فقط ریك به عنوان یك پلیس است.

ریک و مورتی

Rick D. Sanchez III

ریک و مورتی

ریک و مورتی دوست دارد که در برنامه های پرطرفدار خود زیاد در فرهنگ پاپ سر و صدا کند و دیدن الهام از شخصیت ریک دی سانچز که در “Tales from the Citadel” دیده می شود کاملاً واضح است. او شخصیت ریک بود ، اما ریکی که در صنعت آبنبات سازی به عنوان شخصیتی از نوع ویلی وونکا ظاهر می شد که هنوز هم بیشتر شخصیت دانشمند او را حفظ کرده بود. به عبارت دیگر ، او فریبنده و باهوش است ، و به اندازه کافی قدرتمند که در شورای ریک ها بود ، قدرتمند به نظر می رسید. البته بعد از اعدام او و بقیه اعضای شورا ، زمان حضور وی در شورا و زمان زندگی او به پایان رسید. واقعاً ناراحت کننده است، او پتانسیل Pickle Rick را داشت ، و همین باعث شد او بسیار عالی باشد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *