۰

کارگردان بازی Far Cry 6 وعده داد که بزودی نمایشی هیجان انگیز از بازی منتشر خواهد شد

فارکرای

کارگردان بازی Far Cry 6 وعده داد که بزودی نمایشی هیجان انگیز از بازی منتشر خواهد شد.

در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر، آقای تیمینز، از طرفداران خواست که کمی دیگر صبر کنند و تیم توسعه بازی، محتوایی هیجان‌انگیز را برای آن‌ها به نمایش خواهد گذاشت. بازی Far Cry 6، در ابتدا قرار بود که در ماه فوریه‌ی سال جاری روانه‌ی بازار شود. اما پس از مدتی، عرضه‌ی آن با تاخیر به سال مالی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ واگذار شد. یوبی‌سافت تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی را که بین آوریل و سپتامبر سال جاری است، به زودی مشخص خواهد کرد.

فارکرای

یوبی‌سافت: ایمیل های جعلی در خصوص بازی Far Cry 6 را نادیده بگیرید

ضمن پیشنهاد نادیده‌گرفتن هرگونه ایمیل در این رابطه گفت: «ایمیل‌هایی جعلی با استفاده از دامنه‌ی یوبیسافت برای برخی از سازندگان محتوای ما ارسال می‌شود و آن‌ها را به شرکت در فاز Early Access دعوت می‌کند. لطفاً این‌گونه ایمیل‌ها را نادیده بگیرید. تیم‌های امنیتی ما درحال بررسی هستند.»

همچنین در یک اتفاق غیر منتظره طراح ارشد Far Cry 6 از یوبی‌سافت جدا شد

مارک مک‌گینلی طراح ارشد بازی Far Cry 6، اخیراً اعلام کرده که از یوبی‌سافت جدا شده است. این شخص برای توسعه‌ی Far Cry 6 در سال ۲۰۱۷ به استودیوی یوبی‌سافت مونتریال (Ubisoft Montreal) شد و به مدت چهار سال بر روی این بازی کار کرده است، این اتفاق احتمالا تاثیر منفی در روند توسعه بازی خواهد داشت.

در جدیدترین کنفرانس مالی شرکت یوبی‌سافت، مدیر ارشد مالی این شرکت تایید کرده است که هر دو بازی Rainbow Six Quarantine و Far Cry 6 در شرایط خوبی قرار داشته و طبق برنامه به بازار عرضه خواهند شد. به گفته‌ی Frédérick Duguet، شرکت یوبی‌سافت مصمم است تا هر دو بازی را پیش از ۹ مهر ماه سال جاری (۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار هواداران قرار دهد.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *