۰

بازی Project 007 کاملا به ریشه‌ی جیمز باند وفادار خواهد بود

007

بازی Project 007 کاملا به ریشه‌ی جیمز باند وفادار خواهد بود.

مدیر استودیو IO Interactive آقای آبرک تأیید کرد که استودیوی سازنده از هیچ نسخه‌ی سینمایی سری James Bond برای خلق داستان بازی خود استفاده نخواهد کرد و در عین وفاداری به ریشه‌ها و چارچوب‌های این سری، قرار است داستان کاملا جدید و منحصر به فرد خود را خلق نماید؛ چرا که سری James Bond قرار است در آینده تبدیل به یکی از مهم‌ترین IPهای استودیوی آی‌او اینتراکتیو شود. در نهایت آقای آبرک اعلام کرد که این بازی جدید هرگز به مانند یک اثر اقتباسی نخواهد بود و تیم سازنده قصد دارد از پتانسیل و ارزش‌های این مجموعه نهایت استفاده را ببرد.

بازی جدید سازندگان هیتمن، Project 007 احتمالاً یک سه‌گانه خواهد بود

 IO Interactive درمصاحبه‌ی جدیدی اعلام کرد که قصد دارند تا با تاسیس استودیو جدید این مجموعه را توسعه داده و تا چند سال آینده تعداد کارکنان را که در حال حاضر ۲۰۰ نفر می‌باشد به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش دهند.

همانطور که در ابتدای معرفی پروژه‌ی جدید خود از جیمز باند اعلام کرده بودند این بازی کاملاً اوریجینال خواهد بود و مامور ۰۰۷ در این بازی به هیچکدام از بازیگران فیلم‌های جیمز باند مرتبط نخواهد بود. همچنین بیان شده است که قصد دارند تا جهان جیمز باند مخصوص خود را بسازند و ممکن است این پروژه به یک سه‌گانه تبدیل شود.

در نهایت لازم بذکر است که هنوز فاصله‌ی زیادی تا عرضه‌ی Project 007 داریم

بازی جدید ۰۰۷ یک پروژه عظیم خواهد بود.

یکی از توسعه‌دهندگان بازی در مصاحبه‌ای اعلام داشت که مدت زمان بسیار زیادی تا انتشار این عنوان باقی مانده اما سازندگان کم و بیش می‌دانند که دنبال ساخت چه چیزهایی هستند. المان‌های اصلی سری جیمزباند مانند شخصیت‌های منفی و شرور قدرتمند، ماموریت‌های دشوار و تعقیب و گریز با اتوموبیل بخش بزرگی از بازی را تشکیل خواهد داد.

هم‌چنین این استودیو به دنبال استخدام افراد بیش‌تر برای کار بر روی پروژه است و انتظار می‌رود طی سال‌های آینده تعداد کارکنانش را به ۴۰۰ نفر برساند. برنامه‌هایی نیز برای تاسیس یک استودیوی دیگر در سوئد در دستور کار قرار دارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *