۰

نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed در جنگ سوم صلیبی جریان دارد

نسخه‌ی بعدی سری Assassin's Creed

نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed به جنگ سوم صلیبی باز خواهد گشت!

یک یوتیوبر فرانسوی بنام Jonathan که اطلاعات لیک شده‌ی او در مورد بازی Assassin’s Creed Valhalla درست بودند به تازگی اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed منتشر کرده است.

بر اساس گفته های او، نسخه‌ی بعدی این سری به جنگ سوم صلیبی باز خواهد گشت و ادامه‌ی اتفاقات نسخه‌ی اول Assassin’s Creed را روایت خواهد کرد و تمرکز اصلی آن بر روی شخصیت ریچارد شیردل خواهد بود. شهرهای بزرگی همچون Acre ، Corfu ، Dubrovnik ، Vienna ، Cologne ، Paris در این بازی ساخته خواهند شد و شخصیت اصلی بازی فردی بنام Edmund است.

این بازی احتمالاً در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد.

assassins

همچنین در شایعه دیگری  نقل شده که نسخه بعدی سری Assassin’s Creed یک نسخه فرعی و کوچک تر خواهد بود.

روز گذشته یوتیوبری به نام Rafiti درباره شایعات نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed صحبت موضوعات جدیدی را بیان کرد. به‌ گفته‌ی این یوتوبر، نسخه‌ی بعدی این سری که ظاهراً در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، یک بازی بزرگ نیست و بیشتر به یک پروژه‌ی مستقل و کوچک همانند بازی Far Cry New Dawn شباهت دارد. این یوتیوبر می‌گوید اسم رمز این بازی در حال حاضر Meteor است و پروژه‌ی مذکور بر روی جنگ با تمپلارها متمرکز نخواهد بود.

assassins

سخه بعدی سری Assassin’s Creed در کشور هند جریان خواهد داشت؟

چندی پیش هم اینسایدر یوبیسافت که نظرات خود را در ۴Chan به اشتراک گذاشت، مدعی شده که هندوستان، مقصد بعدی اساسین ها خواهد بود، وی اعلام کرده بازی بعدی Assassin’s Creed علاوه بر تمام هندوستان شامل بنگلادش و بخش‌هایی از پاکستان نیز خواهد بود و نقشه بازی قرار است از Valhalla هم بزرگ‌تر باشد. این اینسایدر همچنین گفته شخصیت اصلی یا پروتاگونیست بازی مونث است و خبری از حق انتخاب جنسیت نخواهد بود. ظاهرا عنوان بعدی از سری به صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل نه و پی سی توسعه می‌یابد.

قسمت اول مقاله تخصصی؛ مقصد بعدی Assassin’s Creed

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *