۰

اولین نمرات و نقد های بازیCall of Duty: Black Ops Cold War بر روی کنسول PS5

Hardcoer Gamer 8/10
به عنوان یک بازی هنگام عرضه نسل جدید ، بخش داستانی از نظر بصری زیباو شاهد نورپردازی های عالی در سرتاسر بازی هستیم اما بخش چند نفره با یک افت چشم گیر در این زمینه روبرو میشود.Call of Duty :Black ops Cold War یک پکیج قابل اطمینان را ارائه می دهد که در بازگرداندن سری Black Ops به ریشه ها موفق بود.

Game Informer 8.8/10
اگر Call of Duty:Black Ops Cold War یک نقطه قوت داشته باشد، آن تنوع بی بدیل در تاریخ این فراچایز است.به لطف تعداد زیاد حالت های بخش چندنفره و یک داستان سرگرم کننده و بلاک باستری،سواری امسال Call of Duty هیجان انگیز است.

Playstation Lifestyle 9/10
Call of Duty:Black Ops Cold War بازگشتی به اوج برای  سری Black Ops است این بازی شاید از نظر بصری به زیبایی Modern Warfare سال پیش نباشد اما به ریشه های این فرانچایز احترام میگذارد و با بازگرداندن شخصیت های محبوب این مجموعه و همچنین حضور شخصیت های تاریخی بخش داستانی خوبی ارائه میدهد . تری آرک هم به طرز استادانه ای موفق شده بخش چند نفره خاص خود را با ” وارزون” ترکیب کند. می توانم بگویم که تاکنون برای آینده هیچ بازی این فرانچایز تا این اندازه هیجان زده نبودم!

GamesBeat 8/10
 من فکر نمی کنم که به خوبی Call of Duty: Modern Warfare سال گذشته باشد ، که بسیار نگران کننده و قابل تأمل بود و یک مبارزات عالی و طولانی برای بخش تک نفره و داستانی بازی داشت.

Hobby Consolas 9/10
Black Ops Cold War
یکی از بهترین مبارزات حماسه ای در بخش داستانی Call of Duty را در کنار بخش چند نفره ، زامبی ها و یکپارچه سازی کامل با Warzone را ارائه می دهد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *