۰

بازی New World: Aeternum در سامر گیم فست ۲۰۲۴ معرفی شد

بازی New World: Aeternum

بعد از عرضه موفق در سال ۲۰۲۱، مسیر برای MMORPG شرکت آمازون گیمز یعنی New World پر از فراز و نشیب بوده است و این شرکت برای بازسازی کامل بازی اقدامات قابل توجهی انجام می دهد. در مراسم Summer Game Fest، آنها از New World: Aeternum رونمایی کردند، که اساسا یک بازی نقش آفرینی اکشن کاملا جدید است که شامل تمام محتوای بازی اصلی، بسته الحاقی Rise of the Angry Earth و سایر به روزرسانی ها و همچنین انبوهی از محتوای جدید خواهد بود. این بازی به طور کامل جایگزین New World اصلی در زمان عرضه در ماه اکتبر خواهد شد و همچنین برای اولین بار این IP را به کنسول ها می آورد.

New World: Aeternum محتوای جدید زیادی را برای بازیکنان فعلی نیز به همراه خواهد آورد. این موارد شامل یک عرصه PvP بزرگ، یک حمله ۱۰ نفره جدید و چالش برانگیز، آزمایش‌های تک نفره endgame، نمونه های اولیه جدید برای شخصیت‌های شما، یک سیستم گفتگوی بازسازی شده و مکانیک‌های پیشرفت جدید و موارد دیگر می‌شود.

کریستوف هارتمن، معاون رئیس آمازون گیمز گفت: «New World: Aeternum نقطه اوج سال‌ها توسعه متمرکز همراه با بازخورد جامعه اختصاصی بازیکنانی است که قبلاً مسیر خود را در New World اصلی روی رایانه شخصی ساخته‌اند.» “گوش دادن به بازخورد بازیکن برای نحوه ساخت بازی‌های ما اساسی است، و ما می‌دانیم که New World: Aeternum وعده یک تجربه New World تازه و جذاب را ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند از آن در سراسر پلتفرم‌ها لذت ببرند.”

New World: Aeternum در تاریخ ۱۵ اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *