۰

بازی DOOM: The Dark Ages برای PS5 نیز عرضه می شود

DOOM: The Dark Ages

مایکروسافت با توجه به گزارش‌های متعدد، برنامه‌های زیادی را برای نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس در تاریخ ۹ ژوئن در نظر گرفته است. در این رویداد شاهد معرفی جهانی Call of Duty: Black Ops 6 خواهیم بود و همچنین به گفته‌ی گزارش‌ها، اعلامیه‌ها و به‌روزرسانی‌هایی برای عناوینی مانند Perfect Dark، Starfield: Shattered Space، Gears 6، Indiana Jones and the Great Circle و حتی Blue Dragon و بسیاری دیگر وجود خواهد داشت.

طبق ادعاها، بازی دیگری که معرفی خواهد شد بازی DOOM: The Dark Ages ساخته‌ی id Software است. تام هندرسون، روزنامه‌نگار، در گزارش اخیر خود ادعا کرده است که به زودی شاهد معرفی نسخه‌ی اصلی بعدی DOOM خواهیم بود.

به نظر می‌رسد پس از این فاش شدن، جزئیات بیشتری در مورد این عنوان نیز به وجود آمده است. طبق گفته‌های نیت‌دِهیت، افشاکننده‌ی برجسته، که به تازگی در توییتر ادعای هندرسون را تأیید کرده است، DOOM: The Dark Ages قرار است یک عنوان چند پلتفرمی باشد و اعلام آن در نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس تأیید خواهد کرد که علاوه بر ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوتر، برای پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه id Software، DOOM و بتسدا همگی متعلق به مایکروسافت هستند، بسیاری تصور می‌کردند که DOOM بعدی پلی‌استیشن را همانطور که Starfield ساخته‌ی بتسدا انجام داد، کنار بگذارد. اما از طرف دیگر، با توجه به تلاش‌های گسترده‌ی مایکروسافت به عنوان یک ناشر چند پلتفرمی در هفته‌های اخیر (و احتمالاً در آینده)، جای تعجب ندارد که این شرکت تمایلی به از دست دادن تمام فروش‌هایی که بازی جدید DOOM روی پلی‌استیشن به دست می‌آورد، نداشته باشد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *