۰

تاریخ انتشار بازی Rust برای کنسول‌ها اعلام شد

Rust یک بازی سبک بقا و آنلاین است که مدت زیادی است که از انتشار آن می گذرد، این بازی در سال ۲۰۱۳ برای فقط برای پلتفرم PC عرضه شد و از آن زمان راه درازی را طی کرده است. در Rust هم مثل خیلی از بازی‌های سبک بقای دیگر، باید با استفاده از چوب، سنگ و مواد اولیه‌ای که در بازی وجود دارد برای خود سرپناه، ابزار و اسلحه‌های گوناگون بسازید تا زنده بمانید، در ضمن یکی از چالش‌های پیش روی بازیکنان در آن مشکل گرسنگی است که رفع آن از همان ابتدای بازی در اولویت اصلی شما قرار دارد.‌ این بازی در چند سال ابتدایی طرفداران زیادی نداشت و تقریبا شکست خورده به حساب می آمد.

 

 اما مدتی بعد ، استریمرهای معروفی به سراغ تجربه‌ی این بازی رفتند و این‌گونه در میان بازیکنان جایگاه خود را پیدا کرد و طبیعتاً دارندگان کنسول‌ها هم علاقه‌ی زیادی به آن پیداکرده‌اند. حال پس از گذشت حدود یک دهه از عرضه‌ی Rust، این بازی بالاخره قرار است در آینده‌ای نزدیک برای کنسول‌های نسل هشتمی هم منتشر شود.

به گفته‌ی استودیو Double Eleven، سازنده و ناشر بازی، Rust: Console Edition در تاریخ ۳۱ اردیبهشت (۲۱ می) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند بازی را به‌صورت دیجیتال دانلود یا همچنین نسخه‌ی فیزیکی آن را خریداری کنند. نسخه‌ی فیزیکی Rust با عنوان Day One Edition در فروشگاه‌های Gamestop و Amazon در دسترس خواهد بود و مجموعه‌ای از ابزار و اسلحه‌های جدیدی را شامل می‌شود، این نسخه مخصوصاً برای بازیکنان آمریکا مناسب‌ است ولی ممکن است به ایران هم بیاید. همچنین برای کسانی که نسخه‌ی دیجیتال بازی را خریداری می‌کنند، نسخه‌های Deluxe و Ultimate هم وجود خواهند داشت.

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *