۰

۵ کاراکتر دنیای مارول که تام هنکس برای بازی در نقش آنها عالی است

ستاره محبوب داستان اسباب بازی ۶۴ ساله می تواند تقریباً هر نوع شخصیتی را بازی کند (برای اثبات آن دو جایزه اسکار برای فیلم ۱۹۹۳ فیلادلفیا و فارست گامپ دارد) و از گرفتن هیچ نوع ژانری نمی ترسد. ناگفته نماند ، این مرد آنقدر نیرومند بود که از یکی از اولین موارد مشهور  Covid-19 بود که جان سالم به در برد. بنابراین ، انتظار می رود ، که تام هنکس بالاخره در یکی از فیلم های دنیای مارول حضور پیدا کند.

البته ممکن است که نقشی که او بازی میکند ، اول شخص نباشد و فقط تکه کوتاهی حضور داته باشد ، ولی باز هم این احتمال را در نظر می گیریم که شاید نقش اول نیز باشد!

در ادامه به ۵ مورد از بهترین کاراکتر های دنیای مارول که از داخل کامیک بوک ها پیدا شده اند نگاهی می اندازیم که برای تام هنک انتخاب های خوبی هستند:

Phantom Rider

تام هنکس که قبلاً تجربه بازی در نقش یک گاوچران در چهار فیلم داستان اسباب بازی را داشته و از آن لذت برده است، سرانجام در سال ۲۰۲۰ در یک فیلم وسترن بازی کرد. بازی وی به عنوان دامپزشک جنگ داخلی که به کمک دختری جوان و ربوده شده در اقتباس از کارگردان پل گرینگراس از رمان پائولت جیلز ، بازی کرد. با این حساب این ایده شکل می گیرد که او بتواند نقش گاوچران بعدی خود را نیز در دنیای مارول بازی کند.

با Ghost Rider اشتباه گرفته نشود (اگرچه این عنوان اصلی او بود) Phantom Rider پس از اینکه یک بومی آمریکایی او را از یک تیرانداز مرگبار به یک عدالت طلب عرفانی تبدیل کرد ، تبدیل به یک معلم مدرسه در قرن نوزدهم شد. به نظر این کاراکتر یک گزینه عالی برای تام هنکس است تا بتواند نقش یک عدالت خواه پیر را در این دنیا بازی کند.

Beast

صحبت از راه اندازی مجدد MCU شد ، هیچ احیای مجددی از دنیای مارول بیش از X-Men به دنبال ادغام دیزنی با فاکس پیش بینی نشده است. به هر کجا که برگردید کسی حدس می زند که چه کسی باید بازیگر بعدی نقش Wolverine یا Storm یا Gambit باشد. با این حال ، کمتر کسی فکر می کند که چه کسی باید دکتر بعدی “هنری” مک کوی باشد که در غیر این صورت به نام Beast شناخته می شود.

من شخصاً دوست دارم که کلسی گرامر را ببینم که در نقش این کاراکتر جهش یافته بازی می کند ؛ اما با این حال ، من نمی توانم گزینه اضافی بهتری را نسبت به تام هنکس در نظر بگیرم ، که قبلاً با بازی در نقش یک مرد باهوش در “کد داوینچی” تبدیل به قهرمان اکشن شد. تنها چیزی که برای کامل کردن تصویر او لازم است ، آرایش و خز آبی است.

Ben Parker

ما لزوماً نیازی به مشاهده روابط بین مرد عنکبوتی و عمو بن در MCU نداشتیم زیرا تام هالند کار بزرگی انجام داد و توانست به تنهایی و بدون صحبت های عمو بن به خود متکی باشد و این بار سنگین را به دوش بکشد. ناگفته نماند ، تونی استارک ، اساساً ، نقش پدر را برای او پر کرد. با این حال ، به خاطر ارج نهادن به این شخصیت شاخص ، بد نیست که حداقل یک فلاش بک سریع به یکی از آخرین ، لحظات او با پیتر جوان را ببینم و فکر می کنم تام هنکس و ماریس تومئی می توانند یک زوج خوب باشند.

 

Father

صحبت از شخصیت های پدر است ، در حالی که این شخصیت مارول ممکن است نام پدر و یک فرد محافظ خانواده را داشته باشد ، او واقعاً  هر چیزی است  جز این مورد!  پدر ، که نام واقعی او ناشناخته مانده است ، در بخش رباتیک برنامه Weapons Plus نقش داشت ، اما قصد واقعی او ایجاد جهانی مخصوص اندرویدها بود – که برای زنده از دست ددپوب به آن تبدیل می شد.

اکنون ، می دانیم که انتخاب تام هنکس به عنوان یک شرور بسیار عجیب و خیلی دور از انتظار به نظر می رسد ، اما این اولین بار نیست. در واقع ، پدر چند نکته مشترک با نقش خصمانه هنکس به عنوان یک جادوگر در The Circle دارد. بنابراین ، تنها چیزی که تام هنکس برای بازی در این نقش نیاز دارد ، تاریک تر کردن شخصیت منفی خود است.

 

Mephisto

از طرف دیگر ، اگر بخواهیم جلوتر برویم و تام هنکس را به عنوان کاراکتر منفی برای اولین فیلم سینمایی کتاب های کمیک انتخاب کنیم ، و او را تا آخرین نقطه ی شرور بودن جلو ببریم . بنابراین ، چرا با کاراکتر مردی که معمولاً شیطان جهان مارول نامیده می شود ، او را به چالش نکشیم؟

شیطان خارج از ابعاد Mephisto (مخفف Mephistocles) حتی خدای شیطنت ، لوکی ، را مانند یک قلدر زمین بازی بی خطر جلوه می دهد.این کاراکتر نوعی شخصیت است که بازیگرانی که علاقه مندند در یک مسیر شرورانه گام بردارند ،  و در عین حال از عواقب براورده نشدن انتظارات برای بازی در این نقش نترسند ، بسیار مناسب است. خب ، با تام هنکس ، دانستن اینکه چه چیزی انتظار می رود غیرممکن است و این تنها یک دلیل است که نقاشی قرمز مرد پشت فارست گامپ و مستر راجرز را برای این نقش برای من هیجان انگیز به نظر می رسد.

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *