تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage عقب تر افتاد

در حالی که واکسن ها در حال تولید هستند و سالن های نمایش دوباره در حال افتتاح هستند ، استودیوهای سینمایی هنوز در حال بررسی این هستند که کجا فیلم های تأخیری را که طی سال گذشته یا چند سال دیگر انباشته اند ، قرار دهند و با یک چشم انداز مثبت ،  به تعویق انداختن فیلم ها ادامه می دهند. آخرین فیلمی که تاخیر خورده ، Venom Venom: Let There Be Carnage سونی است. ونوم

سونی امروز اعلام کرد که یک بار دیگر Venom: Let There Be Carnage را از تاریخ اکران قبلی خود یعنی ۲۵ ژوئن به تعویق انداخته ، در عوض آن را در ۱۷ سپتامبر منتشر می کند. در ادامه Venom بار دیگر تام هاردی در نقش ادی بروک ظاهر خواهد شد.

 

میشل ویلیامز و وودی هارلسون بار دیگر نقش های خود را بازی می کنند . هارلسون نقش Cletus Kasady را بازی می کند ، یک قاتل زنجیره ای که یک همزیست را که از سیمبیوت اصلی Venom تولید می شود ، به ارث می برد و تبدیل به Carnage می شود. همچنین شایعه شده است که نائومی هریس به عنوان Shriek ، یک کاراکتر شرور و متحد Carnage به جمع بازیگران بپیوندد. اندی سرکیس نیز کارگردانی این فیلم را به عهده دارد.

همراه با تأخیر Venom: Let There Be Carnage ، سونی همچنین فیلم دیگری را با بازی وودی هارلسون به عقب راند. فیلم Man From Toronto با حضور هارلسون و کوین هارت قرار بود ۱۷ سپتامبر اکران شود ، اما فعلاً از تقویم اکران حذف شده است.

Venom در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و ۸۵۰ میلیون دلار فروش جهانی داشت و به سونی کمک کرد تا Sony Pictures Universe of Marvel Character (یا SPUMC ) را افتتاح کند. ونوم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *