۰

یک باور کهن درباره مقابله با خون آشام در قرن هجدهم

باور کهن درباره مقابله با خون آشام در قرن هجدهم

خون آشام

در قرن ۱۸ در انگلیس و استرالیا مردم برای جلوگیری از ورود مورچه های گوشت خوار از سیر استفاده میکردند. سیر نیز به علت داشتن انتی بیوتیک و بوی زننده اش بسیار در این مورد خوب عمل میکرد.

همین امر باعث شد مردم باور کنند سیر علاوه بر جلوگیری از ورود مورچه ها به خانه هایشان همچنین میتواند از خون اشام ها و زامبی ها نیز جلوگیری کند.
آنها همراه با جنازه هایشان سیر نیز دفن میکردند تا از حمله زامبی ها و خون اشام ها جلوگیری کنند.

همچنین اگر به خون اشام بودن کسی شک میکرند بعد از مرگش در دهان وی مقداری سیر قرار میدادند تا اگر باز به دنیا برگشت دیگر نتواند خون یا گوشت کسی را بخورد.
عروس ها نیز در روز ازدواجشان مقداری سیر با خود حمل میکردند زیرا معتقد بودند خون اشام ها علاقه شدیدی به خون تازه عروس ها دارند.
از همین رو میتوان به علاوه نمک، سیر را نیز در لیست سلاح های دفاعی مقابل این موجودات قرار داد.

خون آشام

شخصیت دراکولا در واقع از روی شخصیت واقعی به نام ولاد سنگدل یا VLAD THE IMPALER پادشاه خونخواری برداشته شده است . گفته میشود ولاد سنگدل صبح ها به جای صبحانه نون و خون دشمنان خود را میخورده و اطراف قلعه را پر از جنازه های دشمنانی قرار میداده که در جنگ انهارا کشته بود .
ملکه الیزابت دوم انگلیس ، یکی از نوادگان بسیار دور و قدیمی ولاد سنگدل به حساب میاید و پرنس چارلز پسر او ، درواقع به علت چرخش نسل و قومی ، خون ولاد سنگدل را در رگ دارد و ۹۹ درصد DNA اورا به ارث برده. در واقع پرنس چارلز دراکولای مدرن است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *