آمار Box Office آمریکا در این هفته و جدول فروش فیلم ها

Box Office ایالات متحده بهترین تعطیلات آخر هفته خود را از زمان تعطیلی سان های نمایش بعد از همه گیری ویروس کرونا در سراسر کشور از یک سال پیش تجربه کرده است. این به دنبال بازگشایی ظرفیت ۲۵ درصدی سالن های نمایش در شهر نیویورک برای اولین بار از مارس سال گذشته است.

طبق گزارش Box Office Mojo ، درآمد ناخالص داخلی گیشه داخلی ۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. این بدیهی است که کاملاً کمتر از ۱۰۱ میلیون دلار بود که در آخر هفته معادل آن در سال ۲۰۲۰ به دست آمد ، اما با این وجود نشانه دلگرم کننده ای است برای بازگشت زندگی به بخش تئاترو سینما. دومین آخر هفته بهترین سال گذشته در کریسمس بود ، زمانی که Wonder Woman 1984 کمک کرد تا گیشه به ۲۳.۸ میلیون دلار برسد.

با این وجود ، علی رغم درآمد ناخالص کلی ، نتایج محبوب ترین فیلم ، دیزنی رایا و آخرین اژدها ناامید کننده بود. در سه روز ابتدایی خود حدود ۸.۲ میلیون دلار درآمد کسب کرد که بسیار کمتر از مبلغ ۱۴.۱ میلیون دلار برای تام و جری برادران وارنر در آخر هفته گذشته بود.

این نتیجه زمانی بدتر می شود که فکر کنید تام و جری در HBO Max نیز بدون هیچ هزینه اضافی در دسترس است ، در حالی که Raya را فقط می توانید با پرداخت ۳۰ دلار هزینه اضافی در Disney + مشاهده کنید. همانطور که ددلاین می گوید ، Cinemark ، سومین غرفه دار بزرگ ایالات متحده ، از نمایش رایا به دلیل امتناع دیزنی از تغییر شرایط این فیلم خودداری کرده است . برعکس ، وارنر با فروشندگان فیلم هایی که در HBO Max اکران می کند معامله ای انجام داد.

با این حال ، کمبود فروش رایا توسط تام و جری جبران شد که ۶.۶ میلیون دلار دیگر درآمد کسب کرد و Chaos Walking با تأخیر زیاد که با ۳.۸ میلیون دلار آغاز شد. در پایین ۱۰ مورد از بهترین های این هفته باکس آفیس را مشاهده خواهید کرد :

 

  1. Raya and the Last Dragon $۸,۶۰۰,۰۰۰
  2. Tom and Jerry $۶,۶۰۰,۰۰۰
  3. Chaos Walking $۳,۸۲۵,۰۰۰
  4. Boogie $۱,۲۰۰,۰۰۰
  5. The Croods: A New Age $۷۸۰,۰۰۰
  6. The Little Things $550,000
  7. Wonder Woman 1984 $۵۱۱,۰۰۰
  8. The Marksman $۵۰۰,۰۰۰
  9. Judas and the Black Messiah $۲۸۲,۰۰۰
  10. Monster Hunter $۲۶۰,۰۰۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *