۰

۵ راهی که کاپیتان آمریکا می تواند دوباره به MCU برگردد

captain america captain america captain america

captain america

بعد از تقریباً یک دهه توسعه شخصیت Captain America در MCU ، مخاطبان به لطف فیلم Avengers: Endgame یک پایان عالی برای قهرمان مارول را مشاهده کردند . فیلم برادران روسو داستان استیو راجرز را با یک پایان خوش به پایان رساند که باعث شد او به گذشته برگردد و سنگهای Infinity را برگرداند و برای پیش معشوق خود پگی برگردد. تا اینکه گزارشی را شنیدیم مبنی بر اینکه ایوانز ممکن است در حال مذاکره برای بازگشت به MCU باشد.

Deadline ادعا کرد که کریس ایوانز در حال مذاکره برای تکرار نقش خود در جهان مارول است ، که این بازیگر با یک توییت که نوشته بود ( اخبار درمورد من؟! ) به این قضیه واکنش نشان داد که یا واقعا بی اطلاع بوده است یا به نحوی خود را بی اطلاع نشان داده است. بنابراین می توان گفت بازگشت کاپیتان آمریکا امری قطعی نیست ، به ویژه هنگامی که شواهد بیشتری وجود دارد که نشان می دهد ایوانز رسماً از این شخصیت برجسته دور شده و MCU قصد دارد تعداد زیادی شخصیت جدید را به این فرنچایز معرفی کند. اما حدس و گمان ها همیشه سرگرم کننده است ، بنابراین بیایید در مورد پروژه های تایید شده مارول صحبت کنیم که ممکن است سر نخ هایی از بازگشت کاپیتان به ما بدهند.

The Falcon And The Winter Soldier

ساده ترین رویکردی که مارول می تواند برای بازگرداندن کریس ایوانز داشته باشد ادامه دادن همان جایی است که Endgame متوقف شد. در پایان فیلم ، استیو سپر خود را به Falcon آنتونی مکی سپرد ، بنابراین این وظیفه را به سام ویلسون و باکی سباستین استن منتقل کرد. این داستان که قرار است در دیزنی پلاس پخش شود در زمان مبارزه این دو با Zemo است.

شاهین و سرباز زمستانی بیشترین هماهنگی را با کاپیتان آمریکا دارند و اگر مکانی برای بازگشت وجود داشته باشد ، این مجموعه می تواند آن مکان مناسب باشد. این می تواند از طریق یک حضور مهمان باشد که در آن سام و باکی از دوست سالخورده خود بازدید می کنند یا یک فلش بک که برخی از شکاف های داستان را پر می کند. از آنجا کهفیلم بردای فصل اول این فیلم پایان یافته است و در ماه مارس پخشمی شود، در صورت ادامه نمایش ممکن است این موضوعی باشد که مورد بحث قرار بگیرد.

 

Doctor Strange In the Multiverse of Madness

احتمال دیگر مربوط به یکی از مورد انتظارترین و بزرگترین فیلم های فاز چهارم مارول است . Doctor Strange in the Multiverse of Madness ، که ظاهراً استیفن استرنج به نوعی با افتتاح مولتی ورس همراه خواهد بود. این فیلم به طور مستقیم وقایع اولین مجموعه تلویزیونی مارول را که در حال حاضر در Disney + ، WandaVision در حال پخش است را دنبال می کند.

مولتی ورس به شما امکان می دهد تا یک نسخه کپی از شخصیت هایی که تا به حال میشناختیم را ایجاد کند و یک حالت شیطانی به آنها مب دهد. با این حساب یکی از بزرگترین احتمالات کاپیتان آمریکا در همین فیلم است ، اما اینبار به صورت یک شخصیت منفی!

Ant-Man And The Wasp: Quantamania

کاپیتان آمریکا همچنین می تواند با استفاده از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania به دنیای مارول بازگردد . سومین قسمت از فیلم Ant-Man که اخیراً اعلام شد با بازی Paul Rudd، Evangeline Lily، Michael Douglas، Michelle Pfieffer و Kathryn Newton در نقش کاسی لنگ تأیید شده است که در این فیلم ستاره های Lovecraft Country ، Jonathan Majors نیز حضور دارند که بیشتر برای توانایی هایشان در سفر در زمان شناخته می شوند.

سفر در طول زمان بدیهی است که قسمت عظیمی از Endgame و چیزی است که Quantamania مطمئناً دوباره از طریق شخصیت شرور بسیار قدرتمند خود مطرح خواهد شد . بسته به جایی که خط زمانی فیلم در آن جریان دارد ، اگر کاپیتان در آن زمان زنده باشد ، می تواند در این فیلم نیز ایفا نقش کند. ما هنوز نمی دانیم که چه چیزی با فیلم بعدی Ant-Man در انتظار است ، اما این یک مکان مناسب برای بازگشت Cap است.

 

Secret Invasion

یکی دیگر از پروژه های تازه اعلام شده که می تواند شامل کاپیتان آمریکا باشد ، در صورتی که استودیو تصمیم به بازگشت وی داشته باشد ، مجموعه  Secret Secret Invasion با بازی Samuel L. Jackson و Ben Mendelsohn از Captain Marvel است. در اینجا یک پروژه دیگر وجود دارد که ما جزئیات زیادی در مورد آن نداریم ، اما طرفداران کامیک بوک داستان Secret Invasion را به خوبی می دانند و همچنین پروژه ای را شامل می شود که Skrull ها با تغییر شکل هویت قهرمانان شناخته شده را برای نفوذ به انتقام جویان می گیرد.

یکی از کاربران Reddit نظریه پردازی کرد که ظاهر کاپیتان آمریکای پیر در Avengers: Endgame در واقع یک Skrull بود تا خود استیو راجرز! ولی این عمل از طرف مارول بسیار بعید است و خیلی داستان پیچیده وسنگینی است ، اما کریس ایوانز که به نوعی درگیر داستان Secret Invasion بود ، می تواند واقعاً جالب باشد و اساساً راهی عالی برای بازگرداند کاپیتان است.

 

اسپین آف استیو و پگی

و سرانجام ، شاید کریس ایوانز برگردد اما اینبار به هیچ کدام از پروژه های مطرح شده شبیه نیست. اگر او spinoff خودش را بدست آورد چه؟ به نظر می رسد این کمترین احتمال در این لیست باشد ، اما مطمئناً طرفداران در مورد تمام حفره های مربوط به بازگشت Cap و بازگرداندن تمام سنگ های Infinity در پایان Endgame صحبت کرده اند.

صحنه ای که در آخرین قسمت اونجرز از رقصیدن استیو و پگی در یک زمان دیگر را نشان داد ، خیال همه را راحت کرد که یک پایان خوش برای کاپیتان است، اما همین می تواند یک مجموعه یا سک فیلم سینمایی دیگر از طرف مارول باشد که در آن مراحل پیدا کردن پگی توسط استیو راجرز را نشان دهد.

 

تمام این موارد فقط نظریه های مختلف درمورد بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای MCU بود و هنوز هیچ چیزی معلوم نیست ، ولی امکان دارد که هر کدام از آنها اتفاق بیوفتد.

نظر شما راجب این نظریه ها چیست؟

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *