بازی Star Wars Squadrons به EA Play خواهد آمد

بازی Star Wars Squadrons

کمپانی EA چهار بازی جدید سرویس EA Play را معرفی کرد. بازی Madden 21 در تاریخ ۱۲ اسفند، بازی It Takes Two در تاریخ ۶ فروردین و بازی NHL 21 اواخر فروردین ماه به سرویس EA Play خواهند آمد.
همچنین اعلام شد بازی Star Wars Squadrons در تاریخی نامعلوم در ماه مارس میلادی (اسفند – فروردین) برای سرویس EA Play و Xbox Game Pass در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیگر اخبار مرتبط

ظاهراً یک عنوان شوتینگ از Star Wars توسط الکترونیک آرتس در دست ساخت است.

شایعه‌ی اخیر ارائه شده توسط OrcaOrcais notalone در Gaming Leaks And Rumors منتشر شده است، این منبع در پست جدید خود گفته است که الکترونیک آرتس قصد دارد در سال جاری یک بازی جدید تیراندازی از Star Wars با مقیاس کوچک را عرضه نماید.

همچنین این منبع پیش‌تر نیز اشاره کرده بود هر دو نسخه‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic به عنوان ریمستری جزئی برای کنسول‌های فعلی منتشر خواهند شد.

 

درآمد ۳ میلیارد دلاری EA از بازی ‌های Star Wars

اندرو ویلسون مدیرعامل الکترونیک آرتز در گزارش جدید خود از وضعیت اقتصادی این شرکت اعلام کرده که قرارداد EA با دیزنی بر سر توسعه بازی‌های سری استار وارز در مجموع ۳ میلیارد دلار درآمد خالص را برای آن‌ها به‌دنبال داشته است. Star Wars: Battlefront اولین قسمت از این مجموعه بود که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و همچنین کمپانی EA همچنان به ساخت بازی بر اساس دنبال Star Wars ادامه خواهد داد.

رئیس شرکت لوکاس‌فیلم در مصاحبه ای به همکاری خود با کمپانی الکترونیک آرتز که تا الان عناوین بزرگی مثل Star Wars Jedi: Fallen Order، سری Star Wars Battlefront و همچنین عنوان چندنفره‌ی Star Wars: Squadrons را به همراه داشته است، قدرتمند‌تر از همیشه ادامه خواهیم داد. با این وجود در مقطع کنونی نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را از چندین پروژه‌ای که با همکاری شرکت الکترونیک در حال توسعه‌ی آن هستیم، با شما به اشتراک بگذاریم.
براساس خبری که اخیرا منتشر شده بود یوبیسافت و لوکاس فیلم در حال کار روی یک بازی جهان باز براساس فرنچایز Star Wars است.

 

شایعه: بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

طبق این اطلاعات، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 دقیقاً پس از پایان وقایع نسخه‌ی اول آغاز می‌شود. همچنین ظاهراً توسعه دهندگان در حال مذاکره هستند تا شخصیت Darth Maul نیز بتواند حضور کوتاهی در بازی داشته باشد.

علاوه بر Darth Maul، جوخه‌ی Inferno squad نیز در این عنوان حاضر خواهد بود، این طور که به نظر می‌رسد، ساخته‌ی جدید ریسپاون اینترتینمنت برای عرضه در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است. بازی Star Wars Squadrons

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *