۰

بیشتر از نیمی از گیمرهای بازی Red Dead Redemption II کاربران pc هستند

طبق اعلام سوپردیتا، شرکت راکستار موفق شد تنها در دو ماه دسامبر و ژانویه‌ی گذشته بیش از ۱٫۸ میلیون نسخه از دو عنوان Red Dead Redemption 2 و Red Dead Online را بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بفروشد. بازی Red Dead Redemption II

این در حالی است که دو بازی مذکور بر روی کنسول‌ها تنها میزان فروش ۶۱۱ هزار واحدی را برای شرکت راکستار به ارمغان آورده‌اند؛ بنابراین می‌توان دریافت که عرضه‌ی دو عنوان Red Dead Redemption 2 و Red Dead Online بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی برای شرکت راکستار بسیار سودمند بوده است.

دیگر اخبار مرتبط

ساخت عناوین تک‌نفره همچنان اولویت راکستار خواهد بود.

تیک-تو، شرکت مادر راکستار گیمز و ۲K Games اعلام کرد که راکستار به ساختن عناوین تک‌نفره ادامه خواهد داد. این در حالی است که بخش اعظمی از سود این شرکت در سال‌های اخیر بواسطه موفقیت عناوین چندنفره‌ای مانند Grand Theft Auto Online و Red Dead Online بوده است.

آقای Strauss Zelnick در این خصوص صراحتا اعلام کردند که تمرکز راکستار مانند گذشته معطوف به ساخت عناوین داستان محور و تک نفره خواهد بود. ایشان در ادامه به تبحر راکستار در داستان سرایی و ساخت عناوین تک نفره اشاره کردند و اعلام کردند که این استودیو قصد دارد همان فرمول ساخت Grand Theft Auto V را ادامه دهد؛ عناوین داستان محور زیبا و تک نفره به همراه بخش چند نفره آنلاین.

شایعه: ریمستر Red Dead Redemption در بهار ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

یک منبع داخلی خبر داده که نسخه‌ بازسازی Red Dead Redemption هم اکنون در حال ساخت است و برای بهار ۲۰۲۲ آماده انتشار خواهد بود، به گفته او این نسخه فاقد بخش آنلاین است و شامل نقشه کامل نسخه اول و بخش هایی از نسخه دوم می‌شود، همچنین چند ماموریت مرتبط با آرتور مورگان در بازی وجود خواهد داشت و گان پلی و گیم پلی بازی بیشتر به نسخه‌ی دوم وفادار خواهد بود.

شایعه: نسخه ریمستر Red Dead Redemption پیش از GTA VI منتشر خواهد شد.

شایعه جدیدی ادعا می‌کند که که نسخه‌ی بازسازی Red Dead Redemption در حال توسعه است. گویا طرفداران قبل از رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 می‌توانند Red Dead Redemption Remaster را تجربه کنند.، به گفته این منبع، بازی برای کنسول ها و پی سی منتشر خواهد شد.

جزئیات جدیدی از GTA VI فاش شد.

یک منبع آگاه ادعا می‌کند که بسیاری از جزئیات مربوط به GTA VI را در جریان است، بنا بر گفته‌های او بازی GTA VI از یک سیستم Chapter بندی مانند Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند که دو فصل اول در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی روی می‌دهد و احتمالاً با یک جهش زمانی، در زمان دیگری دنبال می‌شود. این مورد با شایعات قبلی در مورد این عنوان مطابقت دارد که نشان می‌دهد این بازی در بیش از یک تاریخ خاص جریان خواهد داشت.

در ادامه این فرد ادامه می‌دهد که تاریخ انتشار این بازی در مهر سال ۱۴۰۲ (اکتبر سال ۲۰۲۳) است. ظاهراً نقشه‌ی این عنوان براساس شهرهای میامی و فلوریدا ساخته خواهد شد و داستان اصلی آن حدود ۶۰ ساعت خواهد بود. گفته می‌شود نقشه‌ی این عنوان کوچک‌تر از نقشه‌ی موجود در Red Dead Redemption 2، اما پر تراکم است. بازی Red Dead Redemption II

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *