۰

فیلم جدید دیوید فینچر باز هم درباره قتل است

دیوید فینچر

اولین جزئیات مربوط به فیلم بعدی دیوید فینچر مشخص شد و ددلاین اعلام کرد که کارگردان برنده اسکار در حال اقتباس از مجموعه رمان های گرافیکی الکسیس نولنت، برای یک فیلم است.

فینچر در حال کار بر روی این پروژه با فیلمنامه نویس اندرو کوین واکر است که فیلمنامه فیلم هفت  دیوید فینچر را نوشته است.

منابع به Deadline گفتند که مایکل فاسبندر در حال مذاکره برای بازی در این فیلم است ، هرچند هیچ توافقی انجام نشده است. بر اساس این گزارش ، این فیلم به Netflix می رود. فینچر اخیراً یک قرارداد چهار ساله با شرکت پخش ( استریم ) منعقد کرده که با فیلم Mank آغاز شد ، که داستان مراحل ساخت فیلم Citizen Kane با هنرمندی گری اولدمن است.

فینچر برای کارگردانی پروژه های مربوط به قاتلان ، قتل و مرگ بیگانه نیست ، بنابراین ساخت اینگونه پروژه ها برای او کار سختی نیست؛ این رمان گرافیکی داستان قاتلی را روایت می کند که دچار بحران شده است.

فینچر فیلم های Fight Club ، Panic Room ، Zodiac ، The Girl with the Dragon Tattoo و Gone Girl را کارگردانی کرده است ، در حالی که برای دو فیلم دیگری که کارگردانی کرد و در این سبک نبودند ( The Curious Case of Benjamin Button و The Social Network ) برنده اسکار شد.

فینچر همچنین تعدادی از قسمت های درام روانشناسی- جنایی Netflix را به نام Mindhunter کارگردانی کرد.

به نظر می رسد که برای داشتن اطلاعات بشتر از فیلم جدید فینچر خیلی زود است ، بنابراین هنوز در مورد بازیگران آن یا تاریخ اکران خبری نیست.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *