۰

درخواست بازگشت جانی دپ به دزدان دریایی کارائیب توسط هواردان

روزهای سختی برای جانی دپ گذشته است که به دنبال تصمیم قاضی علیه او در دادخواست افترا که از طرف وی مطرح شد ، از نقش گریندل والد در فیلم بعدی جانوران شگفت انگیز کنار گذاشته شد. در حالی که به نظر می رسد از دست دادن نقش ضربه چندانی برای دپ نخواهد داشت ، طرفداران هنوز هم در تلاشند تا بازیگر را به یک فیلم موفقیت آمیز دیگر برگردانند. یک دادخواست نزدیک به ۳۰۰۰۰۰ امضا جمع شده که از شرکت والت دیزنی می خواهد جانی دپ را به عنوان کاپیتان جک اسپارو در فیلم بعدی دزدان دریایی کارائیب بازگرداند.

درخواست طرفداران از دیزنی این است که می خواهد جانی دپ را به عنوان کاپیتان جک اسپارو بازگرداند و حتی پس از وقایع اخیر زندگی این بازیگر به طور مداوم به دریافت امضاهای جدید ادامه می دهند. با این احتمالات بازسازی نقش جک اسپارو یا جایگزینی وی با شخصیت های جدید ، در نهایت یک حرکت ناموفق را برای دیزنی است، وقتی که صحبت از گیشه می شود ، حداقل دیزنی را نگران میکند که طرفداران هیچ دزدی دریایی کارائیب را بدون جانی دپ در نقش جک اسپارو نگاه نمیکنند

بعد چند سالی برای اولین بار گزارش شده گرچه دیزنی برنامه هایی برای آینده فیلم دزدان دریایی کارائیب داشته است ، اما این برنامه ها شامل جانی دپ نبوده است. از آن زمان ، ما چیزهای خاصی را مشاهده کرده ایم.که گزارشی از پروژه های جدا از نسخه اصلی یا همان اسپین اف از دزدان دریایی کارائیب در برنامه ها وجود دارد.

در این مرحله شانس حضور دوباره جانی دپ به عنوان کاپیتان جک اسپارو نامشخص هستش و به نظر میرسد خود جانی دپ هم احتمال آن را کم بداند به عقیده روزنامه واشنگتن پست در سال ۲۰۱۸ امبر هرد مسئول از دست دادن نقش جک اسپارو است.

البته تازمانی که برنامه واقعی و یک فیلمنامه قطعی برای دزدان دریایی کارائیب آماده نشده باشد نمیدانیم برنامه دیزنی برای کاپیتان جک اسپارو چیست وآنچه واضح است درخواست پرشور هواداران بر روی تصمیامت آینده دیزنی تاثیر می گذارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *