۰

اخبار مربوط به قسمت دوم فیلم سینمایی Avatar

Avatar 2

Jon Favreau هیچ وقت از نشان دادن عشق خود به فن آوری های نوظهور فیلم خجالتی نبوده است. در دهه ۱۹۹۰ او یک نویسنده و کارگردان مستقل بود و فیلم هایی مانند Swingers and Made ساخت ، اما اخیراً در ساخت فیلم های دیجیتال شرکت کرده است – با پروژه هایی مانند The Jungle Book ، The Lion King و The Mandalorian به سطحی فراتر سعود کرده است. پس به همین دلیل و علاقه شدید او به تجهیزات جدید فیلم سازی ، تصمیم گرفته است تا به پشت صحنه فیلم Avatar 2 به کارگردانی جیمز کامرون سرک بکشد.

تا انتشار دنباله این فیلم پرمخاطب هنوز زمان زیادی باقی مانده است ، طرفداران این مجموعه خیال می کردند که این پروژه به حال خود رها شده است تا اینکه با عکسی که Jon Landau در اینستاگرام خود منتشر کرد ، متوجه شدند که فیلم برداری این فیلم در حال انجام است. اگرچه زمان عکسبرداری کاملاً مشخص نیست ، اما Jon Landau تهیه کننده، در صفحه اینستاگرام خود یک صحنه جالب از پشت صحنه Avatar 2 منتشر کرد است که حضور Jon Favreau را در پشت صحنه ین فیلم نشان می دهد.

تولید Avatar 2 بین ایالات متحده و نیوزلند تقسیم شده است ، و زمانی که همه چیز در لس آنجلس کاملاً در حال اجرا بود ، ظاهرا Jon Favreau برای بررسی اوضاع به آنجا آمده است.

همانطور که اشاره شد ، او با ساخت کتاب جنگل در سال ۲۰۱۶ اولین طعم فیلمبرداری روی بک لات های دیجیتالی را داشت و از آن زمان به بعد تبدیل به بخشی عظیم از زندگی حرفه ای او شد. در نتیجه ، تمام این اتفاقات باعث می شود که او علاقه مند باشد تا ببیند جیمز کامرون با آواتار ۲ در چه وضعیتی است ، زیرا کامرون فیلمساز دیگری است که علاقه مفرحی به تلاقی فیلم ها و فناوری نشان داده است.

با اولین آواتار ، جیمز کامرون سالها و سالها منتظر ماند تا رایانه ها و نرم افزارها بتوانند به جایی برسند که مد نظر کامرون است و حالا که بیش از یک دهه از انتشار آن فیلم فاصله داریم ، سخت است کنجکاو نشویم که این بار چه چیزی قرار است ساخته شود.

ساخت فیلم از سال ۲۰۰۹ بسیار تغییر کرده است ، اما انتظارات زیادی برای آواتار ۲ وجود دارد که از موارد پیشرفته تری برخوردار است و نوع فیلم ایجاد شده باید جذاب باشد.

آواتار ۲ در حال حاضر قرار است در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ به سینماها بیاید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *