۰

جزئیات جدیدی از Diablo 2 Remastered لیک شد

Diablo 2 Remastered

بر اساس گفته های یک لیکر قابل اعتماد بنام PracticalBrush12، نسخه‌ی ریمستر بازی Diablo 2 که با نام Diablo 2 Resurrected شناخته شده است از نظر گیم پلی تفاوت چندانی با نسخه‌ی اصلی ندارد. این ریمستر فقط با انجین جدید کمپانی بلیزارد بازسازی شده است و از سیستم نورپردازی داینامیک بهره خواهد برد.Diablo  ۲ Remastered

 

همچنین اعلام شده است که پلیر ها می توانند گرافیک بازی را بین دو حالت کلاسیک و مدرن تغییر بدهند. صداگذاری و سینماتیک های بازی نیز به صورت کامل ریمستر شده‌اند.

این ریمستر از کنترلر هم پشتیبانی خواهد کرد، قابلیت Cross Progression هم در بازی وجود خواهد داشت و نکته‌ی آخر اینکه برعکس Diablo 3، این بازی برای اجرا نیاز به اتصال دائمی به اینترنت نخواهد داشت و فقط یک بار اتصال به اینترنت برای اکتیو شدن بازی کافی است.
بازی Diablo 2 Resurrected در رویداد بلیزکان معرفی خواهد شد.

دیگر اخبار Diablo

در جریان BlizzConline ۲۰۲۱ ،  شرکت Blizard اولین تریلر جدیدی از Diablo 4 را ارائه داد.

این تریلر کلاس Rogue را نشان می دهد ، که در هنگام عرضه این بازی action-RPG در آن گنجانده خواهد شد. در تریلر جدید ، می توانید Rogue را که به سه کلاس موجود دیگر : Barbarian، Sorceress و Druid  می پیوندد را مشاهده کنید.

مانند سه کلاس دیگر ، کلاس Rogue قبلاً در امتیاز دیابلو گنجانده شده بود. با این حال ، برخلاف سه کلاس دیگر ، Rogue یکی از کلاسهای شخصیت اصلی است که در کنار Warrior و Sorcerer در Diablo 1997 وجود دارد. Rogue از آن زمان دیده نشده است – در Diablo II یا Diablo III وجود نداشت. همچنین کلاس پنجم در Diablo IV هنوز مشخص نشده است.

Rogue یک کلاس مبتنی بر مهارت است ، با یک درخت مهارت همه کاره که به شما امکان می دهد هم به حملات شلوغ و هم در دامنه ها تسلط داشته باشید و همچنین توانایی هایی را که به شما امکان می دهد تله بگزارید یا از جادوی سایه استفاده کنید.

بنابراین کمتر به کلاس اصلی Rogue شباهت دارد و بیشتر به کلاس شکارچی شیاطین Diablo III شباهت دارد ، که در واقع فقط ترکیبی از کلاسهای آمازون و Assassin Diablo II است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *