۰

شرکت سگا از نتیجه‌ی حضورش در سرویس Game Pass راضی است

شرکت سگا

سرپرست بخش تجاری سگا در اروپا در گفت‌وگوی اخیر خود با «یوروگیمر» اظهار داشت که حضور بازی‌ها در گیم‌پس کمک می‌کند که مخاطبان دسته اول فراوانی را به هنگام انتشار جذب کنید. شرکت سگا

وی موفقیت عنوان Two Point Hospital با داشتن بیش از ۳ میلیون کاربر را مثال زد و گفت که چنین مسئله‌ای هم به نفع سازنده است و هم به نفع مصرف کننده؛ زیرا بدون چنین جامعه‌‌ی طرفدارانی، ساخت و انتشار محتوا به صورت پیوسته و کامل، قابل اجرا نیست.

دیگر اخبار شرکت SEGA

کمپانی Sega با افت فروش مواجه شده است.

کمپانی Sega در گزارش سه ماهه سال مالی خود اعلام کرد که فروش خالص آنها ۲۵.۲٪، و میزان سود حاصل از فعالیت های تجاری آنها ۵۱.۸٪ نسبت به سه ماهه‌ی پیشین کاهش داشته است. درآمد کمپانی Sega از بخش محتوای سرگرمی که شامل آرکید ها و غیره می شود نیز به دلیل انتشار ویروس کرونا افت ۱۰٪ داشته است. با این حال کمپانی Sega اعلام کرد که درآمد عادی این کمپانی نسبت به سه ماهه‌ی پیشین ۱۰۶.۸٪ رشد داشته است.

با این حال علیرغم افت فروش این کمپانی در سه ماهه‌ی سوم سال مالی این کمپانی، کمپانی Sega انتظار فروش و سود بیشتری را برای سه ماهه‌ی چهارم سال مالی خود تا پایان ماه مارس (۱۱ فروردین) را دارد. عنوان بعدی استدیوی Sega که قرار است بر روی کنسول‌های نسل نهم منتشر شود بازی Judgment است که هم اکنون بر روی PS4 در دسترس است و در تاریخ ۳ اردیبهشت برای PS5/Xbox SeriesX|S/Stadia منتشر خواهد شد و کاربران PS4 قابلیت ارتقا و یا انتقال سیوهای خود به PS5 را نخواهند داشت.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *