۰

تریلر جدید از بازی Diablo 4 و معرفی کلاس Rogue

Diablo 4

در جریان BlizzConline ۲۰۲۱ ،  شرکت Blizard اولین تریلر جدیدی از Diablo 4 را ارائه داد.

این تریلر کلاس Rogue را نشان می دهد ، که در هنگام عرضه این بازی action-RPG در آن گنجانده خواهد شد. در تریلر جدید ، می توانید Rogue را که به سه کلاس موجود دیگر : Barbarian، Sorceress و Druid  می پیوندد را مشاهده کنید.

مانند سه کلاس دیگر ، کلاس Rogue قبلاً در امتیاز دیابلو گنجانده شده بود. با این حال ، برخلاف سه کلاس دیگر ، Rogue یکی از کلاسهای شخصیت اصلی است که در کنار Warrior و Sorcerer در Diablo 1997 وجود دارد. Rogue از آن زمان دیده نشده است – در Diablo II یا Diablo III وجود نداشت. همچنین کلاس پنجم در Diablo IV هنوز مشخص نشده است.

Rogue یک کلاس مبتنی بر مهارت است ، با یک درخت مهارت همه کاره که به شما امکان می دهد هم به حملات شلوغ و هم در دامنه ها تسلط داشته باشید و همچنین توانایی هایی را که به شما امکان می دهد تله بگزارید یا از جادوی سایه استفاده کنید.

بنابراین کمتر به کلاس اصلی Rogue شباهت دارد و بیشتر به کلاس شکارچی شیاطین Diablo III شباهت دارد ، که در واقع فقط ترکیبی از کلاسهای آمازون و Assassin Diablo II است.

ما هنوز چیزهای زیادی در مورد Diablo IV نمی دانیم ، هرچند ممکن است Blizzard در جریان BlizzConline 2021 اطلاعات بیشتری در مورد بازی فاش کند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *