۰

مایکروسافت در حال همکاری با سازندگان Dark Souls است؟

بازی Dark Souls

به تازگی شایعاتی در سطح فضای مجازی منتشر شده که خبر از هم‌کاری فرام‌سافتور، خالق بازی Dark Souls، با مایکروسافت بر روی یک انحصاری جدید می‌دهد. هم‌چنین استودیوی ترن ۱۰ هم در این بازی دست دارد.

طی یک پست Reddit که هم‌اکنون پاک شده، این بازی حال و هوایی علمی-تخیلی خواهد داشت. علاوه بر جریان داشتن در آینده، شاهد مبارزات با فرمول Souls و دنیایی بزرگ‌تر از Sekiro هستیم. هم‌چنین بازی‌بازان می‌توانند از ساختمان‌های بلند بالا بروند.

گفته شده که این بازی دو سال پس از Elden Ring منتشر خواهد شد. البته Elden Ring هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد. ضمنا استودیوی ترن ۱۰ مایکروسافت هم در این پروژه دست خواهد داشت. ترن ۱۰ در حال حاضر در توسعه‌ی Fable جدید هم مشارکت دارد.

پلی‌گراند گیمز: مایکروسافت قرار نیست نسخه‌ پلی‌استیشن بازی‌های آینده بتسدا را لغو کند.

یکی از توسعه‌دهندگان حاضر در استودیوی پلی‌گراند گیمز می‌گوید که مایکروسافت با وجود تصاحب بتسدا، نسخه‌های پلی‌استیشن بازی‌هایی را که پیش از خرید این شرکت معرفی شده بودند، لغو نخواهد کرد، اگر بازی شما برای چند پلتفرم عرضه می‌شود، مایکروسافت آن را در انحصار ایکس‌باکس قرار نمی‌دهد. آن‌ها با خرید بتسدا، در یک استراتژی بلندمت حضور دارند و نمی‌خواهند بازی‌ها را به طور آشکار از جامعه‌ی طرفداران دور کنند.

مدیر بخش انجمن استودیوی Techland شایعات خریداری شدن این استودیو را تکذیب کرد.

برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ بود که شایعاتی مبنی بر اضافه شده استودیوی Techland به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت به گوش می‌رسید. در چند روز گذشته نیز شایعات جدیدی در این مورد دیده شد که این موضوع را قوت بخشیدند.

اما به تازگی مدیر بخش انجمن استودیوی تک‌لند با به اشتراک گذاشتن توئیتی شایعات خریداری شدن این استودیو را تکذیب کرد. وی بیان داشت که این استودیو مستقل محسوب می‌شود و توسط ناشری دیگر به تصاحب در نیامده است.

البته با وجود اظهارات این فرد، باز نمی‌توان دور این استودیو را برای خریداری شدن خط قرمز کشید و احتمالاً با این نوع تکذیب صریح قصد فرو نشاندن شایعات را تا مدت زمان مشخصی داشته است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *