۰

نسخه بعدی Call of Duty ممکن است در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد

نسخه بعدی Call of Duty

به تازگی یکی از افشاکنندگان معروف اطلاعات سری Call of Duty تحت عنوان Victor_Z بر روی حساب کاربری توییتر خود به نشانه‌هایی از استودیوی اسلج‌همر گیمز اشاره کرد. وی در حساب کاربری خود، تصویری از بازی Call of Duty: WW2 را منتشر ساخت که اشاره‌ای مستقیم به جنگ جهانی دوم و استودیوی سازنده دارد. نسخه بعدی Call of Duty

سپس در توضیحات آن تنها به گذاشتن علامت یک چکش بسنده کرد. حال می‌توان احتمال داد که نسخه‌ی بعدی Call of Duty باز هم در جریان وقایع جنگ جهانی دوم رخ دهد.

دیگر شایعات نسخه بعدی Call of Duty

نسخه بعدی Call of Duty در جنگ کره جریان خواهد داشت؟

به‌تازگی شایعات جدید و متفاوتی در خصوص این بازی منتشر شده‌اند. به‌ گفته‌ی منبع ModernWarzone، نسخه‌ی بعدی Call of Duty در دهه‌ی ۱۹۵۰ و در دوران جنگ کره جریان خواهد داشت و شامل نبردهای چریکی خواهد بود. این منبع پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود.

جزئیات جدیدی از Call of Duty 2021 منتشر شد.

تام هندرسون از اینسایدر های معروف صنعت بازی‌ های ویدیویی به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان در حال ساخت منتشر کرد. برخلاف آنچه انتظار می‌رفت ظاهرا استودیوی Sledgehammer Games به تنهایی وظیفه ساخت این عنوان جدید را بر عهده دارد و همچنین استودیوی Infinity Ward نیز به طور همزمان در حال ساخت یک عنوان مجزا می‌باشد، هندرسون در توییت خود نوشتند:

«تا جایی که اطلاع دارم Sledgehammer Games و Infinity Ward در توسعه Call of Duty 2021 با یکدیگر همکاری ندارند و هر یک مشغول توسعه عنوان خودشان هستند»

بخش Zombie احتمالا بزودی به COD Warzone اضافه خواهد شد.

در یک توییت ارسال شده توسط کاربر EricMaynardIII، یکی از طرفداران پرا قرص سری Call of Duty، یکی از ماشین‌های Trial که در بخش زامبی‌های عنوان Black Ops Cold War در یک بیمارستان از بازی Warzone کشف شده، این دستگاه عموما در حالت زامبی بازی Black Ops Cold War ظاهر می‌شود، جایی که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا امتیازات کسب کرده خود را برای دریافت پاداش معامله کنند.

با توجه به اینکه این ماشین معمولا فقط امتیازات کسب شده در بخش زامبی را قبول می‌کند، باعث ایجاد شایعاتی درمورد اضافه شدن حالت زامبی به این عنوان شده است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *