بازی Gotham Knights یک تجربه خاص و جدیدی در دنیای DC هست

بازی Gotham Knights

آقای میچ دایر نویسنده و طراح روایت داستان بازی Gotham Knights در مصاحبه‌ای گفت:

«بازی Gotham Knights یک تجربه‌ی جدید و خاص را در دنیای DC فراهم می‌کند. تغییر تمرکز داستان بر روی این قهرمانان جوان که پس از مرگ بتمن رخ می‌دهد، چارچوب اصلی این داستان منحصر به فرد به شمار می‌آید. این بازی قرار است یک برداشت کاملا تازه و ویژه از داستان‌های دنیای DC باشد که این امر تجربه‌ی آن را بسیار جذاب و پیش‌رونده کرده است»

دیگر اخبار بازی Gotham Knights

یکی از اعضای سازنده‌ی بازی Gotham Knights به نام میچ دایر با انتشار یک پیام مثبت در حساب رسمی توییتر خود، درصد زیادی از طرفداران را امیدوار کرده است. در ادامه می‌توانید متن این پیام را ببینید :

«ما با قدرت مشغول ساخت Gotham Knights هستیم. تیم وارنر برادرز گیمز مونترآل فوق‌العاده است؛ بنابراین انتظار یک اثر مخصوص و کم‌نقص را داشته باشید. در روزهای پیش رو هم اطلاعات فراوانی از این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت و امیدواریم که از آن‌ها استقبال کنید.

شخصیت‌های Gotham Knights به صورت همزمان لول آپ خواهند شد.

به گفته‌ی تهیه‌ کننده‌ی اجرایی بازی یعنی خانم Fleur Marty، کلیه‌ی پیشرفت‌های شما در طول بازی، بین شخصیت‌ها مشترک خواهد بود و دشمنان نیز همراه شما لول آپ خواهند شد.

وی هم‌چنین اشاره کرد که سیستم مبارزات بازی از پایه بر اساس مکانیک‌های همکاری چند نفره طراحی شده‌اند اما طرفداران سری Arkham، با این مکانیک‌ها تا حدود زیادی آشنا خواهند بود.

ممکن است بزودی شاهد نمایش های جدیدی از Hogwarts Legacy و Gotham Knights باشیم.

اخیراً کاربری با نام James Sigfield در توییتر اعلام کرده است که شرکت برادران وارنر قصد دارد تا یک مدیر بازاریابی برند را استخدام کند. جالب است بدانید که در بخش وظایف این شخص به آماده کردن استراتژی و برنامه‌های بازاریابی برای بازی‌های Hogwarts Legacy و Gotham Knights در آمریکای شمالی اشاره شده است.

بخش مبارزات بازی Gotham Knights نسبت به سری Arkham کاملاً بازسازی شده است.

فلور مارتی، تهیه‌کننده‌ی اجرایی عنوان Gotham Knights، در مصاحبه با وب‌سایت Gamesradar گفت: «ما برای این بازی سیستم مبارزات را از نو طراحی کرده‌ایم تا در بخش Co-Op تجربه‌ی خوبی را به بازی‌باز ارائه دهیم. این بخش برای ما واقعا هیجان‌انگیز است. البته هنوز سیستم brawler و برخی از مکانیزم‌های سری Arkham که افراد از آن لذت می‌بردند، در بازی وجود دارد؛ اما از بسیاری جهات متفاوت است»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *