۰

نسخه Resident Evil Village الهامات زیادی از قسمت چهارم گرفته است

پیتر فابیانو، یکی از تولیدکنندگان بازی Resident Evil Village در مصاحبه‌ای با مجله‌ی ماه مارس پلی‌استیشن به تایید این موضوع جالب پرداخته است. نسخه Resident Evil Village

آقای فابیانو در مورد الهام گرفتن بازی Resident Evil Village از نسخه‌ی چهارم به هواداران اعلام کرد که علاوه بر طراحی معماها و پازل‌های منحصر به فرد و متعادل، سیستم اکتشاف و مبارزه‌ی جالبی نیز با استفاده از این الهامات طراحی شده‌اند که قطعا طرفداران این سری را روی انگشتان پا نگه خواهند داشت.

دیگر اخبار بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village بسیار بزرگ تر و طولانی تر از RE7 خواهد بود.

طراح ارشد Resident Evil Village در مصاحبه جدید خود گفته بازی بسیار فراتر از قلعه‌ی آن و دهکده است پ از نظر وسعت و احتمالاً مدت‌زمان گیم‌پلی، بسیار بزرگ خواهد بود «آنچه که تاکنون از Resident Evil Village نمایش دادیم، تنها بخشی از بازی را دربر می‌گیرند. ما عناصری را پیاده‌سازی کردیم که موجب می‌شود این بازی تجربه‌ای بزرگ‌تر از Resident Evil 7 باشد»

تهیه‌کننده Resident Evil Village این بازی را بهترین اثر در سبک وحشت بقا می‌داند.

تهیه کننده ای عنوان، معتقد است که این اثر تلاشی همه حانبع است برای ساخت بهترین بازی وحشت بقا که تاکنون ساخته شده است به گفته از اواخر بازی Resident Evil VII: Biohazard، طراحی و برنامه‌ریزی در ذهن توسعه دهندگان بود.

سازندگان Resident Evil Village از دلایل بازگشت ایتن به عنوان شخصیت اصلی می‌گویند.

فابیانو مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی پلی استیشن انجام داده که در نسخه‌ی ماه مارس این نشریه چاپ شده است. او می‌گوید دلیل بازگشت ایتن به Resident Evil Village خیلی ساده است.

تیم ساخت رزیدنت اویل ۷ پس از تکمیل ساخت این بازی، به این شخصیت علاقه پیدا کردند و دوست داشتند که داستان او ادامه پیدا کند. با اینکه شخصیت‌های زیادی در دنیای رزیدنت اویل وجود دارند که می‌توانستند پروتاگونیست نسخه‌ی ویلج باشند، آن‌ها تصمیم به انتخاب ایتن وینترز گرفتند.

محیط های Resident Evil Village بسیار وسیع تر از نسخه قبلی خواهد بود.

تهیه کننده ارشد Resident Evil Village در مصاحبه با بخش انگلیسی مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن به بزرگ‌تر بودن Resident Evil Village نسبت به Resident Evil 7)اشاره کرد، اما جزئیات بیشتری را در این خصوص ارائه نداد. هنوز مشخص نیست که منظور وی به معنای بزرگ‌تر شدن دنیای بازی Resident Evil Village یا طولانی‌تر بودن گیم‌پلی خواهد بود.

مدت‌زمان بازی Resident Evil 7 نسبتاً کوتاه بود. طبق برخی از شایعات منتشر شده، نسخه‌ی جدید طولانی‌ترین بازی مجموعه‌ی Resident Evil است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *