۰

آیا نسخه بعدی Call of Duty در جنگ کره جریان خواهد دارد؟

به‌تازگی شایعات جدید و متفاوتی در خصوص این بازی منتشر شده‌اند، به‌ گفته‌ی منبع ModernWarzone، نسخه بعدی Call of Duty در دهه‌ی ۱۹۵۰ و در دوران جنگ کره جریان خواهد داشت و شامل نبردهای چریکی خواهد بود. این منبع پیش از این اطلاعات نسبتاً درستی را از بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Call of Duty منتشر کرده بود.

همچنین قبلا شایعه شده بود که
نسخه بعدی Call Of Duty احتمالا در جنگ جهانی سوم جریان دارد.
یکی از اینسایدرهای معروف و باسابقه سری Call Of Duty به نام Modern Warzone که سابقه فاش کردن اطلاعات زیادی از این سری را دارد احتمال اتفاق افتادن وقایع نسخه بعدی Call Of Duty در جنگ جهانی سوم را رد نکرد.

دیگر اخبار بازی Call of Duty

اکتیویژن عرضه‌ی بازی Call of Duty جدید در سال ۲۰۲۱ را تایید کرد.

طی رویداد اخیر شرکت اکتیویژن، این ناشر تایید کرد که در سال ۲۰۲۱ میلادی نسخه‌ی جدید از سری Call of Duty به دست هواداران خواهد رسید. هنوز مشخص نیست که کدام استودیوی شرکت اکتیویژن در حال توسعه‌ی این بازی جدید هستند اما شرکت اکتیویژن اعلام کرد که گیمرها در این نسخه‌ی جدید وارد تجربه‌ای منحصر به فرد و کاملا تازه از سری Call of Duty خواهند شد که کاملا نسبت به نسخه‌های قبلی، برتر است.

پشتیبانی از Warzone حتی بعد از عرضه Call of Duty 2021 ادامه خواهد یافت.

اکتیویژن در گزارش مالی جدید خود، ادامه حضور Call Of Duty: Warzone در قسمت جدید این مجموعه در سال ۲۰۲۱ را تأیید کرده است.البته بازی Warzone تا زمان عرضه نسخه جدید کال آف دیوتی نیز به ارائه محتوای جدید خود ادامه خواهد داد، براساس شایعات، قرار است در ماه مارس و همزمان با اولین سالگرد انتشار بازی، یک نقشه جدید برای آن منتشر شود.

فرانچایز Call of Duty تاکنون بیش از ۲۷ میلیارد دلار برای Activision درآمدزایی داشته است.

طبق اعلام شرکت Activision Blizzard، فرنچایز Call of Duty از زمان عرضه‌ی اولین نسخه در سال ۲۰۰۳، حدود ۲۷ میلیارد دلار درآمدزایی کرده است، آقای بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۵۰ میلیون پلیر به فرنچایز Call of Duty جذب شدند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *