۰

ساخت عناوین تک‌نفره همچنان اولویت راکستار خواهد بود

تیک-تو، شرکت مادر راکستار گیمز و ۲K Games اعلام کرد که راکستار به ساختن عناوین تک‌نفره ادامه خواهد داد. این در حالی است که بخش اعظمی از سود این شرکت در سال‌های اخیر بواسطه موفقیت عناوین چندنفره‌ای مانند Grand Theft Auto Online و Red Dead Online بوده است.

آقای Strauss Zelnick در این خصوص صراحتا اعلام کردند که تمرکز راکستار مانند گذشته معطوف به ساخت عناوین داستان محور و تک نفره خواهد بود. ایشان در ادامه به تبحر راکستار در داستان سرایی و ساخت عناوین تک نفره اشاره کردند و اعلام کردند که این استودیو قصد دارد همان فرمول ساخت Grand Theft Auto V را ادامه دهد؛ عناوین داستان محور زیبا و تک نفره به همراه بخش چند نفره آنلاین.

دیگر اخبار راکستار

آگهی استخدام جدید راکستار ممکن است به رونمایی از بازی بعدی این شرکت، مرتبط باشد.

راکستار در آگهی جدید خود اشاره کرده که به دنبال استخدام یک «هنرمند ضبط کننده‌ی گیم‌پلی سینماتیک» است. طبق توضیحات ارائه شده، این شخص که وظیفه‌ی اصلی او در واقع ضبط ویدئو‌های گیم‌پلی برای استفاده در تبلیغات تلویزیونی و آنلاین است، در پروژ‌ه‌های مختلف راکستار فعالیت خواهد کرد.

در آگهی نوشته شده که روند کار به این شکل است که شخص انتخاب شده باید با استفاده از ابزار ضبط داخلی راکستار، صحنه‌های گیم‌پلی سینماتیکی را در یک محیط سه‌بعدی مجازی ضبط کند که احتمالا مربوط به یکی از تریلر هایی است که به زودی توسط راکستار منتشر می‌شود.

شایعه: ریمستر Red Dead Redemption در بهار ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

یک منبع داخلی خبر داده که نسخه‌ بازسازی Red Dead Redemption هم اکنون در حال ساخت است و برای بهار ۲۰۲۲ آماده انتشار خواهد بود، به گفته او این نسخه فاقد بخش آنلاین است و شامل نقشه کامل نسخه اول و بخش هایی از نسخه دوم می‌شود، همچنین چند ماموریت مرتبط با آرتور مورگان در بازی وجود خواهد داشت و گان پلی و گیم پلی بازی بیشتر به نسخه‌ی دوم وفادار خواهد بود.

جزئیات جدیدی از GTA VI فاش شد.

یک منبع آگاه ادعا می‌کند که بسیاری از جزئیات مربوط به GTA VI را در جریان است، بنا بر گفته‌های او بازی GTA VI از یک سیستم Chapter بندی مانند Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند که دو فصل اول در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی روی می‌دهد و احتمالاً با یک جهش زمانی، در زمان دیگری دنبال می‌شود. این مورد با شایعات قبلی در مورد این عنوان مطابقت دارد که نشان می‌دهد این بازی در بیش از یک تاریخ خاص جریان خواهد داشت.

در ادامه این فرد ادامه می‌دهد که تاریخ انتشار این بازی در مهر سال ۱۴۰۲ (اکتبر سال ۲۰۲۳) است. ظاهراً نقشه‌ی این عنوان براساس شهرهای میامی و فلوریدا ساخته خواهد شد و داستان اصلی آن حدود ۶۰ ساعت خواهد بود. گفته می‌شود نقشه‌ی این عنوان کوچک‌تر از نقشه‌ی موجود در Red Dead Redemption 2، اما پر تراکم است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *