تهیه کننده Resident Evil Village این بازی را بهترین اثر در سبک وحشت بقا می‌داند

بازی Resident Evil Village

تهیه کننده ای عنوان، معتقد است که این اثر تلاشی همه حانبع است برای ساخت بهترین بازی وحشت بقا که تاکنون ساخته شده است به گفته از اواخر بازی Resident Evil VII: Biohazard، طراحی و برنامه‌ریزی در ذهن توسعه دهندگان بود.

دیگر اخبار باری resident evil village

بازی Resident Evil Village بسیار بزرگ تر و طولانی تر از RE7 خواهد بود.

طراح ارشد Resident Evil Village در مصاحبه جدید خود گفته بازی بسیار فراتر از قلعه‌ی آن و دهکده است پ از نظر وسعت و احتمالاً مدت‌زمان گیم‌پلی، بسیار بزرگ خواهد بود «آنچه که تاکنون از Resident Evil Village نمایش دادیم، تنها بخشی از بازی را دربر می‌گیرند. ما عناصری را پیاده‌سازی کردیم که موجب می‌شود این بازی تجربه‌ای بزرگ‌تر از Resident Evil 7 باشد»

محیط های Resident Evil Village بسیار وسیع تر از نسخه قبلی خواهد بود.

تهیه کننده ارشد Resident Evil Village در مصاحبه با بخش انگلیسی مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن به بزرگ‌تر بودن Resident Evil Village نسبت به Resident Evil 7)اشاره کرد، اما جزئیات بیشتری را در این خصوص ارائه نداد. هنوز مشخص نیست که منظور وی به معنای بزرگ‌تر شدن دنیای بازی Resident Evil Village یا طولانی‌تر بودن گیم‌پلی خواهد بود. مدت‌زمان بازی Resident Evil 7 نسبتاً کوتاه بود. طبق برخی از شایعات منتشر شده، نسخه‌ی جدید طولانی‌ترین بازی مجموعه‌ی Resident Evil است.

پیت فابیانو از تیم سازندگان Resident Evil Village در استودیوی کپکام در مصاحبه جدید خود اعلام کرده که از قابلیت‌های حافظه SSD سریع PS5 برای «حذف مجازی زمان لودینگ» در این بازی استفاده شده است، بدین ترتیب، گیمر ها با هیچ گونه صفحه لودینگی در بازی روبرو نخواهند شد.

در کنترل امجی بخوانید :

بازی restident Evil Village

بازی restident Evil Village

بازی restident Evil Village

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *